Sağlık Personelleri Atama Bekliyor! TBMM' de Toplanıyorlar

Atama bekleyen sağlık personelleri, memur alımlarına yönelik seslerini duyurabilmek amacıyla bugün TBMM' de açıklama gerçekleştirecekler...

Sağlık Personelleri Atama Bekliyor! TBMM' de Toplanıyorlar

Kamuya ve bağlı kuruluşlarına yönelik olarak yayımlanan memur alımlarını, yaptığımız haberlerde duyurmaya çalışıyor, sizlere başvuru şartları ve bilgileriyle alakalı detayları ulaştırıyoruz. Yaptığımız bu haberlerde alım sayılarının düşük olması, atama bekleyen sağlık personellerinin seslerinin duyurulması amacıyla çok sayıda geri bildirim alıyoruz. Sitemiz isinolsa.com üzerinden bizlere ulaşan sağlık personellerini, seslerini duyurmak için destek beklediklerini aktarıyorlar. Konuya ilişkin olarak da bugün TBMM' de bir açıklama gerçekleştirilecek ve sağlık personellerinin atama konusu gündeme getirilecek.

TBMM' de açıklama yapılacak

Atama bekleyen binlerce sağlık personeli, hemşire, doktor gibi kadroların yanı sıra diğer teknik kadrolardan da hatrı sayılır düzeyde alım beklediklerini, eğitimlerini tamamlamış ve kamuda görev almak amacıyla bu eğitimleri almış kişilere yeterli kadronun sağlanmasını istiyorlar. Yaptıkları paylaşımlarda, binlerce sağlık personeli kadrosu bulunmasına rağmen, atamaların hep az düzeyde ve belli başlı kadrolara yönelik olarak yapılması, merkezi atama veya açıktan memur alım yönemiyle yapılacak sağlık personeli alım sürecinde, kendilerine imkan tanınmasını istiyorlar. Bugün de bu konuya ilişkin sağlık personelleri TBMM' de toplanacak ve seslerini duyurmaya çalışacaklar. Sağlık personelleri, atama konusunu TBMM gündemine taşımak için MHP vekili Sefer Aycan ile birlikte basın toplantısı düzenleyecek ve sağlık personellerinin atama/kadro sayılarına yönelik olarak açıklama gerçekleştirecekler. Sağlık personellerine yönelik memur alım açıklaması geldiği anda bildirim almak ve ilanlara ilk siz ulaşmak için mobil uygulamalarımızı indirmeyi unutmayınız.

iOS> Tıklayınız

Android> Tıklayınız

Instagram' da bizi takip etmek için tıklayınız.

YORUM EKLE