Sağlık Personeli Alımında Yeni Gelişme. Tarih Belli Oldu!

Sağlık Bakanlığına personel alımına ilişkin beklenen bir yeni gelişme. Sağlık personeli ilamı ilanı ne zaman yayımlanacak belli oldu. Açıklama sosyal medya paylaşımlarıyla Dr. Ceyhun İrgil'den geldi

Sağlık Personeli Alımında Yeni Gelişme. Tarih Belli Oldu!

Sağlık Bakanlığına personel alımı için yeni bir son dakika açıklaması geldi. Bilindiği gibi Sağlık Bakanı Ahmet DEMİRCAN başvuru kılavuzunun bu hafta içinde yayımlanacağını açıklamıştı. Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada hızla yayılan atama sayıları adaylarda kafa karışıklığına neden olmuştu. Yeni bir gelişmeye göre sağlık bakanlığına çok sayıda memur alımı başvuru kılavuzunun ne zaman yayımlanacağı ve ilk atamada ne kadar personel alımı olacağı belli oldu.

PERŞEMBE GÜNE KADAR YAYIMLANACAK!

CHP Bursa Milletvekili sosyal medya hesabından sağlıkçı alımları ile ilgili paylaşımlarda bulundu. Mv. Dr. Ceyhun İrgin Sağlık Bakanı Ahmet DEMİRCAN ile görüştüğünü aktararak, başvuru kılavuzunun en geç Perşembe gününe kadar yayımlanacağını belirtti. Yapmış olduğu paylayışımda ayrıca hemşire alımlarında bin civarında olmasını talep ettikleri aktardı. Yeni atamada sayı ise 9 bin olacağı kesinleşti. 

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2018, 21:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
Süleyman  DAYI
Süleyman DAYI - 5 yıl Önce

Biyomedikal mezunları senelik 20 25 kişi atama alıyor devlet hastanelerinde sadice

Laborant
Laborant - 5 yıl Önce

Tıbbi laboratuvar teknikeri güzel bir alım olsun lutfen