Polis Akademisi Başkanlığından POMEM Alımları ile İlgili Yeni Açıklama

Polis Akademisi Başkanlığı 20. dönem POMEM'e asıl olarak kazandıkları halde bulundukları askerlik nedeniyle kayıt yaptıramayanların yerleştirme sonuçlarını açıkladı.

Polis Akademisi Başkanlığından POMEM Alımları ile İlgili Yeni Açıklama

Polis Akademisi Başkanlığının resmi internet sitesi üzerinden yapılan son dakika duyurusu yapıldı. Yapılan duyuruda 20 dönem POMEM alımlarına ilişkin askerlik sebebiyle kayıt yaptıramayanlar adaylar için yerleştirme sonucu açıklaması yapıldı. Adaylardan 26 Şubat tarihinden itibaren terhis olacakların Polis Akademisi internet sitesini takip etmeleri istenildi

ASKERLİK NEDENİYLE KAYIT YAPTIRAMAYANLAR DİKKAT!

20. dönem POMEM alımlarında asıl listeden hak kazandıkları halde askerde bulundukları için kayıt işlemlerini yapamayan adaylar Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılan açıklama ile yerleştirme sonuçları açıkladı. Adaylar yerleştirme sonuçlarına polis akademisi resmi internet sitesine giriş yapara e-devlet şifresi ve TC kimlik numaralarıyla birlikte öğrenebilecekler. Ayrıca aşağıdaki linki tarayıcıdan açarak sonuçları öğrenebilirsiniz.

Yapılan açıklamada :"20. Dönem POMEM sınavını asıl olarak kazanmış olup eğitime başlaması gereken tarihte silahaltında olduğundan planlandığı okula kayıt yaptıramayan ve 26/02/2018 tarihi itibariyle terhis olan adayların planlaması yapılmıştır."denildi.

20. dönem POMEM'e buluduları askerlik nedeniyle kayıt yaptıramayanların yerleştirme sonuçları: https://goo.gl/C8Umtb

Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2018, 12:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yasin EMRE
Yasin EMRE - 5 yıl Önce

Yaş Şartı 35 Olsun Lütfen.

Ecccoooo
Ecccoooo - 5 yıl Önce

Kafanız mı iyi 20. Dönem fi tarihinde kaldı

Muhammet topakkaya
Muhammet topakkaya - 5 yıl Önce

19 dönem pöhüde açıklasalar bi 97/1 devre olduğumuz için kaldık bekliyoruz inşAllah tez zamanda bizide çağırırlar..