Pasaport Memuru Alımı Yapılıyor! En Az Lise Mezunu (İlanlar Yayımlandı)

Özel bir kariyer sitesinden yayımlanan ilanda, pasaport memuru alımı yapılacağı aktarılmıştır. En az lise mezunu adaylar arasından yapılacak alımın detayları haberimizde...

Pasaport Memuru Alımı Yapılıyor! En Az Lise Mezunu (İlanlar Yayımlandı)

Havaalanında görev almak üzere pasaport memuru alımları yapılacaktır

En az lise mezunu adaylar arasından, ilan şartlarına uygun kişilerin pasaport memuru pozisyonunda istihdamı sağlanacaktır.  İlgili adayların kamu haklarından mahrum edilmemiş, kamu zararına bir faaliyette yer almamış olması, sağlık problemi bulunmaması, mesai saatlerine özen gösterecek olması, takım çalışmasına yatkın olması, vardiyalı çalışma sisteminde görev almayı kabul ediyor olması, dış görünüşüne özen göstermesi, iletişim becerisi yüksek olması, temsil yeteneği bulunması, muhakeme becerisinin gelişmiş olması, kendisine verilecek görevleri yerine getirebilecek olması, güleryüzlü çalışma prensibini benimsemiş olması, askerlik hizmetini tamamlamış ya da ilişiği bulunmuyor olması, en az lise mezunu olması, herhangi bir suç nedeniyle hüküm giymemiş ceza almamış olması, 33 yaşını aşmamış olması, bayan ( 1,60 ve üzeri boy ), bay ( 1,70 ve üzeri boy ) şartlarına uygun olması, çok iyi derecede sözlü, yazılı İngilizce dil bilgisine sahip olmak gibi şartlar üzerinden alımlar yapılmaktadır.

Başvurular ve diğer detaylar

İlana başvuru yapacak adaylar, işe alınmaları durumunda Atatürk Havalimanı ve İstanbul Havalimanı'nda vize pasaport memuru olarak görevlendirileceklerdir. Başvurular özel bir kariyer sitesi üzerinden yürütülmekte olup, başvurular da burada yer alan ilan bağlantısı üzerinden gerçekleştirilecek ve firmaya iletilecektir. İlan şartlarına uygun olduğu anlaşılan adaylar öngörüşmeye alınacak ve işe yerleştirmeleri konusunda değerlendirileceklerdir. Bu nedenle üye profillerindeki bilgilerin doğruluğu ve eksiksiz olması önem arz etmektedir.

Başvuru için tıklayınız.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Şerife
Şerife - 3 yıl Önce

Yaş şartının 35 olmasından mağdurduk bu ne şimdi