Önlisans Mezunu 391 Memur Alımı Yayımlandı! (Büro Personeli, Teknisyen)

ÖSYM tarafından yayımlanan 2018/6 KPSS tercihlerine göre önlisans mezunu 391 memur alımı yapılacak. Karayolları Genel Müdürlüğü personel alımda önlisans mezunlarına ayrılan kadrolar haberimizde..

Önlisans Mezunu 391 Memur Alımı Yayımlandı!  (Büro Personeli, Teknisyen)

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından yayımlanan kamu personeli ilanına göre önlisans mezunları arasından 391 memur alımı yapılacak. 

Karayolları Genel Müdürlüğünün merkez ve taşra teşkilatlarında istihdam edilecek olan sözleşmeli personellerin hangi illerde istihdam edileceği belli oldu. Buna göre başvuru tarihleri, başvuru şartları;

İSTİHDAM EDİLECEK İLLER;

Karayolları Genel Müdürlüğünün Merkez teşkilatı olan Ankara ilinde 47 kişi istihdam edilecek. Merkez teşkilatında istihdam edilecek olan kadrolardan 20 tanesi büro personeli, 27 kişi ise tekniker kadrosunda ayrıldı.

Taşra teşkilatlarına yapılacak olan büro memuru ile teknisyen alımları Antalya, Bursa, Diyarbakır, Kayseri, Konya, Mersin, Samsun, Elazığ, Trabzon, Kastamonu, Sivan, Kars, Van ve Erzurum illerinde görev alacaklar.

BAŞVURU ŞARTLARI;

Başvurular 10 Temmuz tarihinde alınmaya başlandı. KPSS puanı ile merkezi olarak yapılacak atamalarda 16 Temmuz tarihine saat 23:59'a kadar başvurular devam edecek. Başvuru şartlarını incelemek için tıklayın

Başvuru yapmak için tıklayın

İşin Olsa Mobil Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2018, 23:39
YORUM EKLE