MSB ve Kuvvet Komutanlıklarına Memur Allımı

Milli Savunma Bakanlığı ve Kuvvet Komutanlıkları memur alımları kılavuzu yayımlandı. Başvuru şartlarına ve aranan şartlara sitemizden ulaşabilirsiniz.

MSB ve Kuvvet Komutanlıklarına Memur Allımı
Milli Savunma Bakanlığı ve Kuvvet Komutanlıkları 30 Aralık 2016 tarihli yapmış oldukları duyurusuna göre bünyesindeki memur ihtiyacını karşılamak amaçlı 2016 yılı Memur Alımları Başvuru Kılavuzu yayımladı. Yapılan duyuruya göre başvurular 30 Aralık 2016 tarihi ile 06 Şubat 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek. Alımlar Milli Savunma Bakanlığı ve Kuvvet Komutanlıklarının yapacakları sınav ile belirlenecek. Ayrıca adaylardan 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddeleri ve diğer şartlara uygun olmaları gerekmektedir. 

Başvuruda bulunacak adaylar, Türkiye Cumhuriyeri vatandaşı olmaları, kamu haklarından mahrum bulunmamaları, 18 yaşından küçük olmamaları, askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamaları, herhangi bir cezası bulunmamaları, herhangi bir kamu kurumunda çalışıyor olmamaları, SözleĢmeli subay, sözleĢmeli astsubay, uzman erbaĢ veya sözleĢmeli er olarak sözleĢmesi feshedilmiĢ veya halen çalıĢıyor olmamak,Yapılacak güvenlik soruşturmasından olumlu sonuçlar verebilecek olmak, herhangi bir kadro için belirlenen şartları taşımak, herhangi bir terör örgütüne üye olarak kabul edilmemiş olmak, 2016 yılında ösym tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavına girmiş olmak ve Lisans, Önlisans ve Ortaöğretim mezunlukları için puan almış olmak, şatları aranmaktadır. 

Başvurular, 30 Aralık 2016 tarihi ile 06 Şubat 2017 tarihleri arasında yapılacaktır. Başvuru yapacak adaylar, başvurularını www.msb.gov.tr adresinden son başvuru günü saat 17:00 a kadar online olarak yapmaları gerekmektedir. Genel ağ haricinde yapılacak olan başvurular, Şahsen, posta yolu ile veya e posta yolu yapılacak başvurular hiç bir şekilde kabul edilmeyecektir. İlanın tam metnine ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz. İlanın tam metni için Buraya Tıklayınız.

YORUM EKLE
YORUMLAR
yasin
yasin - 5 yıl Önce

şu işsizliğin kol gezdiği ülkemizde uyuyan avanakları uyandırıyorsunuz helal szilere size mi düştü millete duyurmak bu ilanları arayan bulsun 20 yaşındaki sabi sübyanlar saynzde bi yerlere geliyorlar bzler 30 yaşında işsiz geziyoruz yayınlamayın kardeşim istemiyoruz..

buket ceren
buket ceren - 5 yıl Önce

siteye giriş yapılamıyor saatiniz ileri diye bildirim geliyo.ne yapmam gerekiyor yardımcı olurmusunuz rica etsem

murat
murat - 5 yıl Önce

82, puanım var. bir işe yaramıyorum okumasam daha iyiydi. en azından düzenli bir işim olurdu. ön lisans elektrik bölümünden mezun oldum alım yapan her kurum elektrik teknisyeni alımı yapıyor(lise) yahu madem 2 yıllık tan alım yapmayacaktınız neden bu okulu icat ettiniz.