MSB İŞKUR'dan KPSS'siz Personel Alımı Yapıyor! Başvuru Detayları

Milli Savunma Bakanlığı, Akaryakıt İkmal ve Nato Başkanlığına KPSS'siz personel alımı yapılacak. Başvurularda Lise ve dengi okuldan mezun olmak gerekecek. 1 Kişilik metal işleri teknisyeni alımı başvuru şartları haberde.

MSB İŞKUR'dan KPSS'siz Personel Alımı Yapıyor! Başvuru Detayları

Milli Savunma Bakanlığı Akaryakıt İkmal Nato Başkanlığı KPSS'siz personel alımı yapacak.

İşkur üzerinden açıklanan Milli Savunma Bakanlığı'na bağlı Akaryakıt ve İkmal Nato Başkanlığının lise mezunu işçi alımı detayları başvuru şartları belli oldu. Adaylar Ankara ilinde görevlendirilecek ve metal işleri teknisyeni kadrosunda 1 kişilik daimi sürede görev alacaktır. Bu kapsamda son başvuru tarihi 24 Ağustos 2020 olarak açıklanan ilan için herhangi bir KPSS şartı aranmayacaktır .

MSB KPSS'SİZ PERSONEL ALIMI;

Adaylar başvurularını tamamladıktan sonra başvuru listesindeki yer alan adaylar için noter huzurunda kura yapacak. Kamu kurumlarına atanacak adaylar ilk olarak noter kurasından isminin çıkması gerekecek. 4 kişi asil ve 4 kişi yedek olmak üzere 8 aday belirlenecek ve mülakat sınavına çağrılan adaylar mülakat sınavından başarılı bir şekilde kazanmaları halinde Ankara ilinde görev alabilecekler. Adayların başvuru şartlarında Ankara ili sınırında ikamet etmeleri gerekecek. Tehlikeli ve çok tehlikeli işler yönetmeliği hükümlerine göre ağır işlerde çalışmasının herhangi bir engelinin olmaması gerekmektedir. Eğitim şartlarından Meslek Lisesi'nin metal işleri bölümünden mezun olmak gerekmektedir. Başvuru yapacak adaylar için ilan numarası 5635841 olarak açıklanmıştır.

İŞİN OLSA

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Baysal
Ali Baysal - 1 yıl Önce

Forklift operatörü ihtiyacı varmi