Milli Savunma Bakanlığı 135 Sivil Memur Alımı Başvuruları Devam Ediyor!

Milli Savunma Bakanlığı yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki memur ihtiyacı için toplamda 135 kişilik kadro ile Sivil Memur alımı gerçekleştirecek.

Milli Savunma Bakanlığı 135 Sivil Memur Alımı Başvuruları Devam Ediyor!
Milli Savunma Bakanlığı 30 Aralık 2016 tarihli yaptığı duyurusunda bünyesinde bulunana memur ihtiyacını karşılamak amaçlı farklı toplamda 135 kişilik kadro ile Sivil Memur alımı gerçekleştirecek. Alınacak adaylar bir çok pozisyona yerleşecek. Adayların kadroya girebilmeleri için gerekli şartları taşımaları ve Kamu Personeli Seçme Sınavından puan almaları gerekmektedir. Bazı kadrolara Bayan alımıda gerçekleşecek. Ayrıca alımlar Türkiyede bulunana bir çok ile yapılacaktır. 

Alınacak adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları, Kamu haklarından mahrum bulunmamaları, herhangi bir ceza hükümlülüğü bulunmamak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmayan adaylar, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, herhangi bir görevde zorunlu çalışmıyor olmak, yapılacak güvenlik soruşturmasından veya arşiv araştırmasından olmulu sonuçlar alabillmek, Sözleşmeli Subay, Astsubay, Uzman Erbaş veya sözleşmeli er olarak görev yapmıyor olmak, herhangi bir terör örgütüne üyeliği bulunmamak, 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lise, Önlisans ve Lisans düzeyinde puan almış olmak, şartları aranacaktır. Bu şartlara uygun olan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Başvuruda bulunacak olan adaylar, en geç 06 Şubat 2017 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, Başvuru formunun Genel Ağ üzerinden doldurulması esnasında kendinize ait bir aday numarası belirlenecektir. Daha sonra bu numarayı kullanarak, kendi bilgilerinizi kontrol edebilir, varsa değiĢikliklerinizi yapabilirsiniz. Başvuru bilgilerinizi ve aday numaranızı gizli tutmanız gerekmektedir. Ayrıca Buraya Tıklayarak ilanın tam metnine ulaşabilirsiniz. İlanın tam metninde kadro sayılarına, Hangi kadrolarda alım yapılacağına, Hangi kadro için kaç puan aranacağına ulaşabilir ve daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2017, 10:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
kübra k
kübra k - 5 yıl Önce

başvuru yapabilenler var mı acaba

mehmet ak.
mehmet ak. @kübra k - 5 yıl Önce

evet

sennur sorhun
sennur sorhun - 5 yıl Önce

başvuru yapılmıyor ki umarım süreyi uzatım sitelerini onarırlar 'sayfada çalışma var 'diye bir metin çıkıyor sürekli.

Hüma
Hüma - 4 yıl Önce

Evet bende olmuyot sayfa hata veriyor kaç bilgisayardan denedim