Mersin Büyükşehir Belediyesi 47 Öğretmen ve Büro Memuru Alımı Yapılacak

İŞKUR'da Büro memuru ve personel alımı ilanı yayımlandı. Büyükşehir Belediyesine farklı alanlarda alım yapılacak. Şartlar ve kadro dağılımı haberde.

Mersin Büyükşehir Belediyesi 47 Öğretmen ve Büro Memuru Alımı Yapılacak

Mersin Büyükşehir Belediyesi memur personel alımı ilanı yayımlandı. Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre 47 kişilik boş kadro ile personel alımı ve memur alımı yapılacak. Ayrıca ilana göre alımlar Geçici süreli yapılacak. Peki hangi kadrolarda alım yapılacak? Başvuru şartları nedir?

Hangi Alanlarda Personel Alımı Yapılacak?

  • 7 Rehber Öğretmen ( Psikolojik Danışman ),
  • 7 Sosyal Bilgiler Öğretmeni - Ortaöğretim,
  • 4 Türkçe Öğretmeni,
  • 11 Matematik Öğretmeni - Ortaöğretim,
  • 7 İngilizce Öğretmeni,
  • 9 Fen Bilgisi Öğretmeni - İlköğretim,
  • 2 Büro Memuru ( Genel ),

Kimler Başvuru Yapabilecek?

Mersin Büyükşehir Belediyesi personel alımları için adayların en az Ön Lisans ve Lisans mezunu olmaları gerekmektedir. KPSS şartı aranmayacak.

Genel olarak, İletişim gücü yüksek, Planlama ve Organizasyon ve Problem çözme becerisi yüksek, Üniversitelerin Ön Lisans ve Lisans seviyesinde ilgili bölümlerinden mezun olmuş olmak, Sorumluluk sahibi, takipçi ve sistematik çalışan olmak gerekmektedir.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Mersin Büyükşehir Belediyesi personel alımı için başvurular 14 Ekim 2021 tarihi ile başlamış olup en geç 15 Ekim 2021 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gereklidir. Başvurular elektronik ortamda yapılacak olup başvuru şartlarını taşıyanlar www.mersinbuyuksehiras.com.tr adresi üzerinden yapılması gerekmektedir.

İLANIN DETAYLARI: https://media.iskur.gov.tr/49405/mersin-buyuksehir-kultur-sanat-tic-san-a-s-15-10-2021.pdf

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2021, 22:33
YORUM EKLE