Memur Alımlarını Instagram' dan Takip Edin! İşin Olsa İlanları Sosyal Medyada

Sizler için takip edip hazırladığımız tüm memur alım ilanlarını, sosyal medyada Instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Memur Alımlarını Instagram' dan Takip Edin! İşin Olsa İlanları Sosyal Medyada

Gündeme yansıyan memur alım haberlerini, yayımlanmış kamu personeli alım ilanlarını, bu ilanlara başvuru süreçlerini ve çok daha fazlasını sizlere duyurabilmek amacıyla takip ediyor, güncellemelerle, son başvuru tarihleriyle ve bilinmesi gereken önemli detaylarla sizlere ulaştırmaya çalışıyoruz. 5 yılı aşkın süredir aktif şekilde yayın hayatına devam eden isinolsa.com olarak bu yolda bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederiz. Geliştirilen Android ve iOS mobil uygulamalarla, sizlere bu ilanları daha kısa sürede ve pratik şekilde ulaştırmak, bilinmesi gerekenleri hatırlatmak amacıyla zaman zaman cep telefonlarınıza da bildirimler gönderiyoruz. 100 bini aşkın kişi tarafından indirilen ve aktif olarak kullanılan bu mobil uygulamalarımıza gösterdiğiniz ilgi için de teşekkür etmeyi borç biliriz.

Bilindiği üzere 2019 yılına yönelik yeni ilanlar yayımlanıyor ve gündelik yaşamda ziyaretçilerimizin büyük çoğunluğu aktif bir işte çalıştıklarından bu ilanlardan haberdar olamıyorlar. Bizlerin de gözlemlediği, ilanlara erişim problemi ya da mobil uygulamadan bildirim almak istemeyen ziyaretçilerimiz için, sosyal medya platformu Instagram üzerinden de ilanlarımızı yayınlamaya başladık. Günümüz mobil cihaz kullanım oranlarının % 97' lere ulaşması beklenen bu mobil teknolojinin artık gerekliliklerinden biri haline gelen ve en büyük sosyal medya platformu haline dönen Instagram' ın çoğu ziyaretçimiz tarafından da aktif olarak kullanıldığını görmekteyiz. Sizlere ulaşabilmek, mobil uygulamamızı yüklememiş ziyaretçilerimize erişebilmek amacıyla Instagram üzerinden de mobil uygulamalara gönderdiğimiz ilanları yayımlamaya başladık. Mobil uygulamalardan bildirim almak istemeyen, Instagram üzerinden ilanlara erişmek isteyen ziyaretçilerimiz, ilgili ilan hikayesi içerisinde sayfayı yukarıya kaydırarak, ilanlara erişim sağlayabilirler. Bunun için https://www.instagram.com/kamumemurpersonelalimi hesabımızı takip edip, storylere göz atmanız yeterlidir. Her günün ilanı, o günün storysi için yayımlanmakta ve sizlere ulaştırılmaktadır.

Hızlıca bizi takip etmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2021, 01:44
YORUM EKLE