Maliye Bakanlığı 250 Memur Alımı Hakkında Duyuru! ASİL Adaylar Belli Oldu!

Hazine ve Maliye Bakanlığı memur alımı hakkında duyuru yayımladı. Defterdarlık Uzman Yardımcısı ASİL ve Yedek adaylar belli oldu.

Maliye Bakanlığı 250 Memur Alımı Hakkında Duyuru! ASİL Adaylar Belli Oldu!

Hazine ve Maliye Bakanlığı memur alımı hakkında duyuru yayımladı. Resmi İnternet adresinde gelen duyuruya göre 250 Memur Alımı ( Defterdar Uzman Yardımcısı ) hakkında sonuç duyurusu geldi. Mart Nisan aylarında yapılan Sınavlar sonucu açıklanmış olup AİSL ve Yedek olarak atanmaya hak kazanan adaylar belli oldu.

Asil ve Yedek Aday Sonuçları Açıklandı!

Hazine ve Maliye Bakanlığından Son Dakika duyurusu ile Defterdarlık Uzman Yardımcısı Alımı için sonuçlar açıklanmıştır. Söz konusu olan ilana göre 250 Defterdarlık Uzman Yardımcısı ataması yapılacak. Bakanlıktan gelen duyuru şöyle:

21/03/2022 – 01/04/2022 Tarihleri Arasında Yapılan Defterdarlık Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavında Asıl ve Yedek Olarak Başarılı Olan Adayların Listesine Ulaşmak İçin Tıklayınız.

ASIL Adayların Ataması İçin İstenen Belgeler Hangileridir?

Defterdarlık Uzman Yardımcısı olarak atanmak isteyen adayların aşağıda belirtilen belgeleri en geç 20 Haziran 2022 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gereklidir. Adaylar belgeleri Hazine ve Maliye Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünde olarak şekilde posta ile gönderebileceklweerdir.

YORUM EKLE