Kültür Bakanlığı Memur Alımı ( Uzman Yardımcısı ) Sonuçları Açıklandı!

Kültür ve Turizm Bakanlığı için beklenen memur alımı sonuçları açıklandı. Mimar, Harita Mühendisi, Hukuk ve Şehir Planlama alanları sözlü sınav yapılacak.

Kültür Bakanlığı Memur Alımı ( Uzman Yardımcısı ) Sonuçları Açıklandı!

Kültür ve Turizm Bakanlığı 24 Aralık 2022 tarihi ile açtığı memur alımı için başvuru sonuçları açıklandı. Yapılacak sözlü sınava katılacak adayların sonuçları belli oldu. Bu yönde Mimar, Harita Mühendisi, Hukuk ve Şehir Planlama alanlarında alım yapılacak uzman yardımcılığı sözlü giriş sınavı için sınava katılacak adayların listesi bakanlık tarafından açıklandı.

Adaylar söz konusu bölümlerden sözlü sınava 23 Şubat - 24 Şubat 2022 tarihlerinde katılacaklar.

Sözlü Sınava Katılacak Aday Listesi Açıklandı!

Bakanlığımız merkez teşkilatı için 15 adet Kültür ve Turizm Uzman Yardımcısı kadrosuna atama yapmak üzere açılan sözlü sınava girmeye hak kazanan adaylar, bölümler itibarıyla aşağıda belirtilmiştir.

Mimar

Harita Mühendisi

Hukuk

Şehir ve Bölge Planlama

Sözlü Sınav Tarihi ve Yeri:

Bölümler itibarıyla sözlü sınava girmeye hak kazanan adaylar 23.02.2022– 24.02.2022 tarihleri arasında yukarıda verilen listelerde belirtilen tarih ve saatlerdeİsmet İnönü Bulvarı No:32 Emek/Ankaraadresindeki Bakanlığımız Hizmet Binası giriş katında bulunan toplantı salonunda sözlü sınava alınacaklardır.

Sınav Konuları Nedir?

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali atabey
Ali atabey - 2 yıl Önce

500 adet personel alımı niye sonuçlanmadi daha