Kamuya Lisans Mezunu 271 Memur Alımı Yapılacak! (Büro Memuru, Tekniker, Mühendis)

ÖSYM Karayolları Genel Müdürlüğüne lisans ve önlisans mezunu 662 memur alım ilanı yayımladı. Lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği 271 kadroya ilişkin detaylar haberimizde..

Kamuya Lisans Mezunu 271 Memur Alımı Yapılacak! (Büro Memuru, Tekniker, Mühendis)

ÖSYM tarafından yayımlanan memur alım ilanına göre Lisans mezunu büro memuru, tekniker ve Mühendis alımı yapılacak. 

Lisans mezunlarından atama yapılacak olan sözleşmeli pozisyonlarına göre Ankara Karayolları Genel Müdürlüğü merkez teşkilatında 30 büro memuru alımı yapılacak. 4 tekniker ve 19 mühendis alımı için başvuru alınacak. Adayların hangi başvuru şartlarına sahip olması gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü sözleşmeli olarak istihdam edeceği 662 memur alımında Lisans mezunlarına taşra ve merkez teşkilatlarında 271 kişi istihdam edileceği belirtildi. Adayların başvurularda bazı genel ve özel şartlara sahip olması gerekiyor. Başvurularda istenilen şartları incelemek için pozisyonlarda belirtilen nitelik kodları ile başvuru kılavuzunu detaylı olarak inceleyebilirsiniz. 

HANGİ İLLERDE ALIM YAPILACAK?

2018/6 Merkezi atamalarda tercihler alınmaya başlandı. Tercih kılavuzuna göre adaylar Antalya, Bursa, Kastamonu, Sivas, Kars,Konya, Ankara, Mersin, Kayseri, Samsun, Elazığ, Diyarbakır, Van, Erzurum illerdinde bulunan taşra teşkilatlarında görev alacaklar.

Başvuru kılavuzu için tıklayın

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2018, 23:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
haso
haso - 4 yıl Önce

4001 niye yok. şu kimya mühendisliği niye hiç ama hiiiç alımı yok.