İstanbul'da Belediye 39 Çocuk Gelişimci ve Danışma Memuru Alımı Yapıyor

İŞKUR'da Memur Alımı ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilana göre İstanbul Küçükçekmece Belediyesi farklı alanlarda Lise mezunu Memur personel alımı yapacak.

İstanbul'da Belediye 39 Çocuk Gelişimci ve Danışma Memuru Alımı Yapıyor

Belediye Memur alımı için ilan yayımlandı. Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanmış olan ilana göre İstanbul Küçükçekmece Beledyesine bağlı olan Küçükçekmece İnşaat bünyesimdeki eksilkiği karşılamak üzere 39 kişilik personel alımı ilanı yayımladı. Alımlar En az lise mezunu adaylar içerisden alım yapılacak olup alım kadroları ve başuru şartlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Alım Yapılacak Kadrolar Nelerdir?

  • 16 Çocuk Gelişimi Uzmanı,
  • 12 Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Elemanı,
  • 7 Beden İşçisi,
  • 4 Danışma Memuru Alımı,

Başvuru Şartları Nedir?

Adaylardan Genel olarak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarındn mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alablmek, En az Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak şartları aranacak.

Başvurular Ne Zaman?

İstanbul Küçükçekmece Belediiyesi Memur Alımı İlanına başvurular 26 ağustos 2021 tarihi ile başlamış olup en geç 28 Ağustos 2021 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gereklidir. başvurular sadece İnternet üzeirnden [email protected] adresine İstenen belgeleri göndererek ve CV ile yapılacaktır.

İLANIN DETAYLARI: https://media.iskur.gov.tr/48201/istanbul-kucukcekmece-ins-taah-san-tic-a-s-28-08-2021.pdf

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2021, 15:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gülden uğurlu
Gülden uğurlu - 2 yıl Önce

Mail adresi hata veriyor neden acaba