İstanbul Üniversitesi KPSS'siz Memur Alımı İlanı Yayımladı!

İstanbul Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere KPSS siz memur alımı ilanı yayımladı. İç Denetçi Alımı şartları nedir?

İstanbul Üniversitesi KPSS'siz Memur Alımı İlanı Yayımladı!

İstanbul Üniversitesi Memur alımı için ilan yayımlandı. Az Önce gelmiş olan memur alımı ilanına göre İstanbul Üniversitesi bünyesine Genel İdare Hizmetleri sınıfında 6. dereceli kadroya 1 kişilik boş kadro ile İç Denetçi alımı yapılacağını bildirdi. Alımlar KPSS şartı olmaksızın yapılacak.

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nedir?

İstanbul Üniversitesi İç Denetçi alımı için genel olarak 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Ayrıca bu kapsamda,

  • Bir kamu kurumunda çalışmakta olup Hazine ve Maliye Bakanlığı İç DenetimKoordinasyon Kurulu tarafından düzenlenen Kamu İç Denetçi Sertifikasına sahip olmak.
  • İç Denetçilik mesleğinin gerektirdiği bilgi, ehliyet ve temsil yeteneğine sahip olmak.
  • Üniversitelerde İç Denetçi kadrosunda en az 5 yıl deneyimi bulunmak.

şartları aranacak.

Başvuru Süreci Başladı!

Üniversite İç Denetçi alımı için başvurular ilanın yayım tarihi olan 20 Ekim 2022 tarihi ile başlamış olup en geç 15 gün içerisinde yani en geç 4 Kasım 2022 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gereklidir. Başvurular sadece Üniversienin Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta yoluyla müracaat etmeleri gerekmektedir.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE