İSPER KPSS siz Memur Alımı İlanı Yayımlandı! ( Büro Memuru ve Diğer Kadrolarda )

İstanbul Personel Yönetim bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 5 farklı memur kadrosu ile alım yapacak. KPSS şartı yok. kadro dağılımı ve başvuru şartları haberde.

İSPER KPSS siz Memur Alımı İlanı Yayımlandı! ( Büro Memuru ve Diğer Kadrolarda )

Türkiye İş Kurumu memur alımı ilanlarını yayımlanmaya devam ederken İstanbul Personel Yönetim A.Ş de bir ilan yayımladı. İŞKUR Kurum dışı ilanlar kısmında yayımlanmış olan memur alımı ilanına göre İSPER bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 25 kişilik boş kadro ile KPSS siz Memur Alımı yapılacak. Peki başvuru şartları nelerdir? Hangi Kadrolarda memur alımı yapılacak?

Hangi Kadrolarda Memur Alımı Yapılacak?

  • 1 Birim Sorumlusu,
  • 1 Büro Memuru,
  • 17 İletişim - Dağıtım ve Arşiv Elemanı,
  • 5 Sosyal yardım ve İnceleme Görevlisi,
  • 1 Sosyal Hizmet Uzmanı ( Sosyal Çalışmacı ),

olmak üzere memur kadrolarında toplamda 25 kişi alınacak.

Başvuru Şartları Nelerdir?

İSPER memur alımı için adaylardan KPSS şartı aranmıyor. Ancak adaylardan " Alım yapılacak kadorsuna göre Lise, Ön Lisans vey Lisans mezunu olmak, Erkek adaylar için askelriğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Sağlık açısından görevini yapmasına engel herhangi bir sağlık sorunu olmamak" gibi şartlar aranacak.

Özel Başvuru Şartları Nelerdir?

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

İSPER Memur alımı başvuruları 28 Nisan 2021 tarihi ile 03 Mayıs 2021 tarihleri arasında yapılacak. Adaylar başvurularını sadece hazırlanmış olan CV ile basvuru@isper.istanbul adresinden yapılacaktır.

YORUM EKLE