İŞKUR Üzerinden Hasta Kayıt Memuru Kadrosuna Başvurular Alınıyor!

İŞKUR aracılığıyla yürütülen hasta kayıt kabul memuru pozisyonuna alımlar başladı, ilanlar yayımlandı. Hasta kayıt kabul memuru pozisyonuna başvuru şartları ve bilinmesi gereken tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz...

İŞKUR Üzerinden Hasta Kayıt Memuru Kadrosuna Başvurular Alınıyor!

Kamuya, özel sektör işletmelerine ve kamunun bağlı kuruluşlarına 2019 yılı memur personel alımları devam ediyor. Hem özel sektörde, hem de kamuda binlerce kişilik ilan süreci adayları bekliyor, yayımlanacak yeni ilanlar da bulunuyor. İŞKUR üzerinden yayımlanması planlanan ilanlara da yine sitemiz isinolsa.com üzerinden yer vermeye çalışacağız. Şuanda yayımlanmış 50 bin kişilik personel alımından, hasta kayıt kabul memuru kadrosuna da alımlar yapılmaktadır. Bu alımlara farklı şehirlerden adayların başvuruları gerçekleştirilebildiği gibi, İŞKUR aracılığıyla alınan başvurularda en az lise mezunu olunması gerektiği aktarılmaktadır. Bu noktada genel başvuru şartları, adayların taşıması gereken ortak özelliklere değinecek, ilana başvurmayı düşünecek adaylar için başvuruların nasıl yapılacağı konusunda bilgilendirmelere yer vermeye çalışacağız.

İŞKUR' dan HASTA KAYIT KABUL MEMURU ALIMLARI YAPILIYOR

İŞKUR üzerinden yayımlanan hasta kayıt kabul memuru alımlarına erişmek için iskur.gov.tr adresini ziyaret ettikten sonra açık iş ilanları bölümünden gelen ekranda bir arama sekmesi yer alacak. Meslek bölümünde yer alan bu arama alanına gelip hasta kayıt yazıp, açılacak sorgu sonuçlarından hasta kayıt kabul memuru pozisyonunu seçelim ve aşağıdan ara butonuna basalım. Tüm ilanların karşımıza çıkmasını bekleyelim. Çok kısa bir süre içerisinde ilgili pozisyona yönelik yayımlanmış tüm ilanlar ekranda yer alacaktır.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

Kamu haklarından mahrum bırakılmamış olmak, T.C vatandaşı olmak, kendisine verilecek görevleri yerine getirebilecek olmak, mesai saatlerine ve dış görünüşüne özen gösterebilecek olmak, iletişim becerisi gelişmiş, bilgisayar kullanımını biliyor, temsil ve ifade yeteneği yüksek kişiler olunması gerektiği yönünde aktarılmaktadır.

TÜM İLANLAR İÇİN UYGULAMALARIMIZI İNDİRMEYİ UNUTMAYINIZ

İOS> TIKLAYINIZ

ANDROİD> TIKLAYINIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Zehra özgür
Zehra özgür - 3 yıl Önce

İyide nasıl başvuru yapılacak bilgi verirmİsiniz?

Hatice
Hatice - 3 yıl Önce

35 yas.sarti var mi

bülent
bülent - 2 yıl Önce

Özelgüvenlikolmakistiyorum

Mücahit Çetinkaya
Mücahit Çetinkaya - 3 yıl Önce

Bunu bulabilen var mı ben bişey bulamıyorum

Ayşenur Özyol
Ayşenur Özyol - 3 yıl Önce

Hasta kabul kayıt görevlisiyim

Sinan MERT
Sinan MERT - 3 yıl Önce

Hasta kayıt kabül için alımlar başladı peki hastanelerin kurumsal faturalama departmanı için iş kur stajyeri alımıda olacak mı olursa hangi tarihte.

işsiz işyon
işsiz işyon - 2 yıl Önce

Çünkü fakırız okuamişiz ikikıruşa geçici olara iş olur başka olmaz devlet hiç görmez bunasıl halıfemiz ginede eksik olmasın