İŞKUR Kamuya 7 İlan İle 1500 Memur Alımı Yapılacak! KPSS ile veya KPSS siz

İŞKUR Memur alımı ilanları yayımlandı. Farklı kadrolarda olmak üzere 1500 memur alımı yapılacak. Adaylardan aranan nitelikler ve kadrolar bu haberde.

İŞKUR Kamuya 7 İlan İle 1500 Memur Alımı Yapılacak! KPSS ile veya KPSS siz

İŞKUR Memur Alımı ilanları yayımlandı. Yayımlanan ilanlara göre farklı kadrolarda ve niteliklerde olmak üzere 1500 memur alımı yapılacak. KPSS Puanı İle Memur Alımı ve KPSS siz Memur alımı ilan detaylarını İşin Olsa ekibi olarak sizlerle paylaşacağız. Ayrıca en az lise mezunu olmakla beraber Ön Lisans ve Lisans mezunu memur alımı yapılacak.

ALIM YAPACAK KURUM VE KADROLAR:

İŞKUR ile yayımlanmış olan ilanlara göre alımlar, Yerüstü Maden Uzmanı, Maden Haritacılığı Uzmanı, İtfaiye Eri, Antrenör, Spor Uzmanı, Mühendis, Uzman Personel ve Zabıta Memuru alımı yapılacak.

Söz konusu kadrolar için alımlar, Çankaya Belediyesi, Bayat Belediyesi, Serhat Kalkınma Ajansı, Osmaneli Belediyesi, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ve Enerji ve tabii kaynaklar Bakanlığı Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü tarafından alım yapılacak. İşte ilanlar:

BAŞVURU ŞARTLARI:

Adaylardan genel olarak 657 Sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikler aranacak. Özel olarak ise Belirtilen KPSS, Eğitim niteliklerini taşıyor olmak gereklidir. Alım yapılacak pozisyonlar en az lise, ön lisans ve lisans mezunları içerisinden yapılacak. Bu kapsamda başvuru yapacaklar ilgili pozisyonun gerektirdiği eğitim seviyesinde olmak zorundadırlar.

KPSS ile veya KPSS siz Memur Detayları:

İŞKUR ile yayımlanan Kamuya memur alımı detaylarına göre KPSS Puanı ile yapılacak memur alımı için Lise KPSSP94, Ön Lisans KPSSP93 ve Lisans için KPSSP3 puan türünden en az 55 puan almış olmaları gereklidir.

KPSS Şartı olmadan yapılacak alımlarda KPSS siz Memur Alımı yapılacak.

BAŞVURULAR:

Kurumlara başvurular farklı tarihlerde yapılacak. İlanları incelemek için " https://www.iskur.gov.tr/baglantilar/kamu-memur-alim-ilanlari/ " adresine giriş yapılarak İŞKUR Kamu Memur Alımı ilanlarını inceleyebilirsiniz.

TÜM MEMUR ALIMI İLANLARI BURADA

YORUM EKLE