İlan Bekleyenler Dikkat! Hastanelere Binlerce Temizlik Görevlisi Alınacak

İlan bekleyen vatandaşlara müjdeli haber olarak aktarılabilecek, binlerce temizlik personeli alımının tüm detaylarını ve başvuru bağlantılarını aktarıyoruz...

İlan Bekleyenler Dikkat! Hastanelere Binlerce Temizlik Görevlisi Alınacak

Kamuya ve bağlı kuruluşlarına 2018 yılının son memur alımları yapılıyor. Kamu kurumlarına olduğu kadar özel sektörler için de bu durum geçerliliğini koruyor. Mevcut personel ihtiyaçlarının karşılanması, 2019 yılına tam kadro personel ile geçiş yapmak isteyen işletmeler ve kurumlar, memur alım ilanlarını, personel alımlarını duyuruyorlar. Çok sayıda kamu kurumu ve kuruluşun ilana çıktığı bu dönemde, özel sektör firmaları da ilana çıkmış durumda. Özellikle hastanelere de çok sayıda personel alımının yapıldığını görmek mümkün. Binlerce kişilik hastane personel alım ilanı yayımlanmış, başvuru süreçleri için adımlar atılmış durumda. 2019 yılında hastanelerde personel olarak görev almak isteyecek ve temizlik görevlisi pozisyonunda çalışabilecek kişiler, haberimizdeki bağlantı üzerinden ilanlara başvurularını yapabilirler.

BİNLERCE TEMİZLİK GÖREVLİSİ ALINACAK

Hastanelere binlerce temizlik görevlisi alınıyor. Özel bir kariyer sitesi üzerinden yayımlanan bu ilanlarda, çok sayıda Türkiye geneli hastanelere personel alımı yapılacağı duyurulmaktadır. Temizlik görevlisi pozisyonuna başvuracak adayların T.C vatandaşı olmaları, askerlikle ilişiklerinin bulunmaması, kamu haklarından mahrum edilmemiş olması, sağlık problemi bulunmaması, kendisine verilecek görevleri yerine getirebilecek olması, takım çalışmasına yatkın olması, güleryüzlü ve hizmet odaklı çalışmayı benimsemiş olması, mesai saatlerine özen gösterebilecek olması gibi niteliklere sahip olması gerekmektedir. İlanlarla alakalı daha fazla detaya aşağıda yer alan bağlantı üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Çok sayıda temizlik görevlisi alımı yapılacak olan bu ilanlarda, başvuru yapılan hastaneye göre temizlik personeli kadrosu için aranan şartlar değişiklik gösterebilmektedir. Adaylarımızın bu konuda dikkatli olmalarını önermekteyiz.

İlanlar için tıklayınız.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ökkeş aktaş
Ökkeş aktaş - 3 yıl Önce

Slm peki nereye basvurabiliriz bunun icin bilgi vetirsesiniz sevinirim

Ayşe Serin
Ayşe Serin - 3 yıl Önce

Lise mezunuyum.2016 kpss 74 puanım vardı.Temizlik işine bakıyorum ama bana uygun biyer bulamadım yardımcı olurmususnuz.