Hazine Müsteşarlığı Merkezi Finans ve İhale Birimi Kamu Personeli Alım İlanı Yayımlandı!

Hazine Müsteşarlığı Merkezi Finans ve İhale Birimi yapmış olduğu duyurusunda bünyesine sınav ile personel alımı yapacağını duyurdu. İşte detaylar ve Başvurular.

Hazine Müsteşarlığı Merkezi Finans ve İhale Birimi Kamu Personeli Alım İlanı Yayımlandı!

Devlet Personel Başkanlığının 04 Ekim 2017 tarihli duyuruları arasında yer alan, Hazine Müsteşarlığı Merkezi Finans ve İhale Birimi personel alımı ile çok sayıda kamu personeli alımı yapılacağı belirtildi. Hazine Müsteşarlığı Merkezi Finans ve İhale Birimi bünyesindeki çalışan memur personel eksikliği için farklı pozisyonlarda toplamda 18 kişilik boş kadro ile kamu personeli alımı yapacağını belirtti. Uzman Personel kadrosuna alınacak personeller Hazine Müsteşarlığı Merkezi Finans ve İhale Birimi tarafından yapılacak olan Giriş sınavı ile belirlenecektir.

ALIM KADROLARI NELERDİR?

Hazine Müsteşarlığı Merkezi Finans ve İhale Birimi bünyesine, 2 İnşaat Mühendisliği, 2 Gıda Mühendisliği, 2 Diğer Mühendislik branşları, 3 Hukuk, 3 matematik, 3 istatistik, 1 Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, 1 biyoloji ve 1 Kimya alanlarında olmak üzere toplamda 18 boş pozisyon ile alım yapacak.

ADAYLARDAN ARANAN ŞARTLAR:

Hazine Müsteşarlığı Merkezi Finans ve İhale Birimi alım yapacağı kadrolar için adaylardan, giriş sınavının yapılacağı tarih itibari ile 35 yaşını doldurmamış olmak, 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşıyor olmak, En az dört yıllık eğitim veren üniversite ve fakültelerin yukarıda belirtilen bölümlerinden veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından onaylanmış yabancı fakülte veya yüksekokullardan mezun olmak, ÖSYM tarafından 2016 veya 2017 yıllarında yapılan Yabancı Dil Sınavından İngilizce dilinden rn az 80 puan almış olmak ve ÖSYM tarafından yapılan 2017 yılı Kamu personeli Seçme Sınavından Hukuk alanı için KPSSP8 ve Diğer alanlar için KPSSP1 puan türünden en az 80 puan almış olmak şartları aranmaktadır.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar, en geç 06 kasım 2017 tarihine kadar yapmaları gerekmektedir. Başvurular, Birimin internet adresinden (//www.cfcu.gov.tr) temin edilecek “İş Talep Formu” ve istenilen belgeler ile birlikte, Merkezi Finans ve İhale Birimi T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı Kampüsü E Blok İnönü Bulvarı No:36 06510 Emek / ANKARA adresine şahsen, elden veya posta yoluyla son başvuru günü mesai saati bitimine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. İlanın tam metnini incelemek isteyen adaylar ise Buraya Tıklayarak ilanın tam metnine ulaşabilirler.

YORUM EKLE
YORUMLAR
mağdurlar
mağdurlar - 5 yıl Önce

yazık ya emeğe sabrımıza şimdide yaş faktörüylemi ...umutlarımızı tuz buz edeceksiniz .komik yerleştirme sayılarıyla zaten ömrümüzü beklemekle bitirdiniz.el insaf..