Hastane Hizmetlisi, Hasta Kabul Personeli ve Destek Personeli Alımları Başladı! İşte Başvuru Şartları

Çok sayıda hastane bünyesine hastane hizmetlisi, hasta kabul personeli ve destek personeli alımları yapılacaktır. Yürütülen alımlara yönelik tüm detaylara haberimizde yer veriyoruz...

Hastane Hizmetlisi, Hasta Kabul Personeli ve Destek Personeli Alımları Başladı! İşte Başvuru Şartları

Son dönemlerin ilgi gören ilanlarından birisi olan hastane hizmetlisi, hasta kabul personeli ve destek personeli kadrolarına yönelik alımlar yapılmaya devam ediliyor. Yürütülen bu alımlarla alakalı bilinmesi gereken süreçlere ve tüm detaylara aşağıda yer alan bağlantılar üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.İlanlarla alakalı yalnızca bilinmesi gereken ortak başvuru koşullarına ve başvuru şekillerine yer vereceğiz.

Özel sektör hastanelerine, sağlık kuruluşlarına ve tıp merkezlerine yönelik personel alımlarına haberimizde yer vereceğiz. Bu alımlarda ilgi gören sağlık personeli pozisyonlarına ve destek personeli kadrolarına da yer verilmiştir. Sitemiz isinolsa.com üzerinden yayımlanan bu ilanlarla alakalı geniş bilgilendirmelere ulaşabilirsiniz. İŞKUR aracılığıyla yapılan bu alımlarda Hasta Bakımı Teknisyeni kadrosundan yapılacak alımlarda 4 kişilik kadro, hasta danışmanı kadrosunda 2 personel alımı, hasta kabul kayıt görevlisi kadrosunda 109 personel alım ilanı bulunmaktadır. Yapılan bu alımlara ek olarak hasta refakatçisi kadrosuna 2 personel alımı, hasta ve yaşlı bakım elemanı kadrosuna 198 personel alımı, hasta ve yaşlı refakatçisi kadrosuna 1 personel alımı, hizmetli kadrosuna 3, klinik destek elemanı kadrosu için 1 ve temizlik görevlisi kadrosu için 10 personel alımı yapılmaktadır. Farklı şehirlerde yapılan bu alımlara İŞKUR açık iş ilanları sayfasından erişim sağlayabilirsiniz. TÜM memur ve personel alımlarından ilk siz haberdar olmak için İŞİN OLSA mobil uygulamalarımızı indirmeyi unutmayınız. Böylelikle tüm ilanlar cep telefonunuza bildirim olarak gönderilecektir.

İOS> TIKLA

ANDROİD> TIKLA

YORUM EKLE
YORUMLAR
Burak güney
Burak güney - 4 yıl Önce

Selamın aleykum sıLerle calısmak ıstıyorum

Burcu tasdemir
Burcu tasdemir - 4 yıl Önce

Lütfen hasta yasli bakim kursuna gittim iskurdan acil cevap verin alin bizi

Tuğçe Koç
Tuğçe Koç - 4 yıl Önce

Benim sertifikam var... 05358264603