Güvenlik Görevlisi Alımları Başladı! Başvurular İŞKUR Üzerinden Yapılıyor

İŞKUR üzerinden binlerce kişilik güvenlik görevlisi personel alımı yapılıyor. Yayımlanan bu ilanlara başvurular İŞKUR üzerinden alındığından, adayların dikkat etmesi gereken tüm detaylara haberimizde yer veriyoruz...

Güvenlik Görevlisi Alımları Başladı! Başvurular İŞKUR Üzerinden Yapılıyor

İŞKUR ÜZERİNDEN GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMLARI YAPILIYOR

Özel sektör işletmeleri, İŞKUR aracılığıyla güvenlik görevlisi personel alım ilanları yayımlıyorlar. Silahlı ya da silahsız özel güvenlik personeli alımları için ilana çıkan işletmeler, adayların taşıması gereken şartları ve istedikleri ek nitelikleri ilan bağlantılarda belirtmişlerdir. Bu detaylara ulaşabilmek için İŞKUR üzerinde üye olunması ve ilanın görüntülendiği sayfada üye girişi yapılmış olması gerekmektedir. Üye olmayan adaylar, iş ve meslek danışmanlarına müracaat edip başvurularını yapabilirler. Ayrıca adaylar online olarak da üye olabilirler.

BİNLERCE GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALINACAK

Türkiye genelindeki çok sayıda işletmenin önemli personel ihtiyaçlarından birisi haline gelen özel güvenlik görevlisi personellere yönelik çok sayıda ilan yayımdadır. Bu ilanlara başvuru yapacak adayların; kamu haklarından mahrum bırakılmamış olması, vardiyalı sistemde çalışmayı kabul ediyor olması, askerlik hizmetini yapmış olması ya da en az iki yıl süreyle tecil ettirmiş olması, kamu zararına faaliyetlerde yer almamış olması, iletişim becerisi gelişmiş olması, dış görünüşüne önem vermesi, mesleki sorumluluk bilinci yüksek olması, problem çözme odaklı çalışmayı prensip haline getirmiş olması, özel güvenlik sertifikası bulunuyor olması ve en az lise mezunu olması istenmektedir. Yapılacak başvurular sonrası değerlendirmeler işletmeler tarafından yapılacak olup, insan kaynakları biriminden ya da ilgili departmanlardan adaylara bilgilendirmeler sağlanacaktır. Ayrıca başvuru yapacak adaylardan farklı ek nitelikler de istenebilmektedir. Bunlarla alakalı en net bilgi, ilgili ilanların detaylarında aktarılmaktadır. Açık iş ilanları sayfasında meslek ile arama butonundan sorgulama yapınız ve üye girişinizin ardından bu detaylara mutlaka göz atınız.

TÜM GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMLARI CEP TELEFONUNA GELSİN!

İOS> TIKLAYIN

ANDROİD> TIKLAYIN

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2019, 11:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 4 yıl Önce

Hani güvenlik alimi vardi biz neden bulamiyoruz bu ilanlari

Türkan kara
Türkan kara - 4 yıl Önce

Bu alım kamuyla ilgilimi işkur memuru böyle bir alım yok dedi.nadıl başvuru yapacağız.Anlamış değilim.süresi ne zamana kadar bilgilendirin lütfen.

Ceylan Arslan
Ceylan Arslan - 4 yıl Önce

Güvenlik görevlisi hangi ilerde ve başvuru tarihi ne zaman

Derya şimşek
Derya şimşek - 4 yıl Önce

Guvenlik.basvurusu nereye yapiliyor