Gençlik ve Spor Bakanlığı KYK 2019 Yılı Memuru Alımı Hala Bekleniyor

Kredi ve Yurtlar Kurumu 2019 yılı memur alımı ilanı hala yayımlandı. Adayların bu yönde bekleyişi devam ediyor. Adayların beklentisi ve detayları nedir?

Gençlik ve Spor Bakanlığı KYK 2019 Yılı Memuru Alımı Hala Bekleniyor

Kredi ve Yurtlar Kurumu bünyesindeki memur eksikliğini karşılamak üzere farklı pozisyonlarda memur alımı yapacak. Gençlik be Spor Bakanlığna bağlı olan KYK 2019 yılı başlarından beri memur alımı ile alakalı herhangi bir açılmaa gelmedi.Her yıl yapılan memur alımları 2019 yılı için hala yayımlanmadı.Adaylar uzun süredir memur alımı ilanının yayımlanması için bekleyişini sürdürüyor ve bizde İşin Olsa ekibi Olarak kullanıcılarımız tarafından devamlı olarak talep alıyoruz.

İşin Olsa ekibi olarak kullanıcılarımız için hazırladığımız bu haberimizde KYK Memur alımı 2019 yılı içerisinde yayımlanması hakkında adaylarımızın sesi olmaya çalışacağız.

KYK MEMUR ALIMI NEDEN HALA YAYIMLANMADI!

Kredi ve Yurtlar Kurumu 2018 yılı memur alımı ilanı Mayıs ayı içerisinde gelmişti ve 1200 memur alımı yapılmıştı. Her yıl düzenli olarak memur alımı yapan KYK 2019 yılı için de Mayıs veya Haziran ayı içerisinde yayımlanması bekleniyordu ve bu yönde adaylar büyük heyecanla ilanı beklemişlerdi. Ancak adayların bekleyeşinin üzerinden 5 ay geçmesine rağmen hala ilan yayımlanmadı. 

2018 YILINDA 1200 MEMUR ALINMIŞTI!

2019 YILI İÇİN MEMUR ALIMI NE ZAMAN YAYIMLANACAK?

Kredi ve Yurtlar Kurumu memuru alımı ilanı 2019 yılı için adaylar tarafından bekleniyor. Adaylar büyük heyecanla başvuruların başlamasını talep ediyor. Her yıl Mayıs aylarında yayımlanan KYK memur alımı ilnı bu yık hala gelmedi. İlanın Eylül ve Ekim ayları içerisinde geleceğini söylemiştik ancak yaptığımız çağrılar hala ses getirmedi. 2019 yılının son zamanlarına gelirken bir an önce kyk memyr alımı ilanının yayımlanmasını İşin Olsa Ekibi olarak yetkililere talep ediyoruz.

Sözk onusu olan KYK memur alımı ilanı Kasım ayı içerisinde gelmesi muhtemel çünkü Aralık ayında KPSS 2019/2 tercihleri başlayacak ve tercih kılavuzu öncesi yayımlanacağını umut ediyoruz. Ancak KYK memur alımı ilanı tercih kılavuzu ile de gelebilir.

ADAYLAR KYK MEMUR ALIMI İÇİN NE DÜŞÜNÜYORLAR?

İşin Olsa ekibi olarak devamlı olan bu yönde yorum ve mesaj alıyoruz. Adaylar en geç KYK memur alımı ilanının gelmesini talep ediyorlar. Bizde Adaylarımızın ne düşündüğünü sizlere haberimizde sunacağız.İşte dayların yorumları ve düşünceleri şöyledir:

 • Hatice :Bu ilan çıkacak gibi değil sürekli bekliyorlar
 • Nur Yaldız: Evet bende bekliyorum ama habire bekletiyoruz
 • Kamu yönetimi: memur alımlarının artırılmasını bekliyoruz
 • Gamze : Bekliyoruz valla keyiflerini ,inşAllah yayınlanır
 • Aliye : nüfus memuru da alınacktı onun hakkında sa haber yapar mısınız
 • İş İsteyen:ne zaman yayınlanacak acaba?;sevgili İŞİNOLSA ekibi sesimiz olun lütfen yayınlatalım şu ilanları
 • Yasin:Yok mu yeni bir haber
 • Hayrı Mine:Çıkacak mı ilan
 • Hatice:Daha çok ses çıkarsa belki çıkar ilan
 • Deniz:Neyi bekliyorlar yayınlamak için
 • zehra : hala mı yayınlamayı düşünmüyorsunuz bekle bekle nereye kadar bıktık usandık
 • hatice yavuz : bir an önce başlamasını bekliyoruz.
 • İşsiz : Başlasın artık hiçbir yerde iş yok sizi bekliyoruz.
 • ALi: Nolur sesimi olun şu ilan yayınlansın artık

DİĞER GELEN YORUMLARDA ŞÖYLEDİR:

BU KONUDA SİZİNDE DÜŞÜNCELERİNİZİ MUTLAKA YORUMLARDA GÖRMEK İSTERİZ.

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2019, 22:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
işsiz
işsiz - 2 yıl Önce

çıksın artık ilan