Gençlik Bakanlığı 2828 Sayılı Memur Alımı Hakkında Duyuru Yayımladı!

GSB Memur alımı hakkında az önce duyuru yayımladı. 2828 Sayılı Kanun kapsamında atanan adaylar için süreç açıklandı.

Gençlik Bakanlığı 2828 Sayılı Memur Alımı Hakkında Duyuru Yayımladı!

Geçtiğimiz günlerde başvuruları alınmış olan 2828 sayılı kanun kapsamında ki memur adayları için kurumlar tarafından duyurular yapılıyor. Bu kapsamda Gençlik ve Sor Bakanlığına büyesine alacağı 2828 sayılı kanun kapsamındaki Devlet koruması altındaki adaylar için yeni bir duyuru yayımlayarak başvurusu onaylnmış ve ataması yapılacak adaylar için başvuru tarihlieri ve şekli açıklandı.

GSB Memur Ataması Belge Teslim Tarihi Açıklandı!

Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesine alacağı memur adayları için aşağıdaki belgeler ile birlikte başvuru belgesi ve belgeleri teslim etme tarihlerini duyurdu. Bu kapsamda 2828 sayılı kanun kapsamında atanmaya hak kazanan adaylar Başvuru Dilekçesinidoldurarak dilekçede istenenbelgeleri23.05.2022 - 17.06.2022 tarihleri arasındaBakanlığın pwersonel genel müdürlüğü adresine teslim etmeleri gereklidir.

GSB Memur Atama Duyurusu:

657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi kadrolara, 2828 sayılı Sosyal Hizmetler Kanununun Ek 1 inci maddesi kapsamında (Mayıs-2022 Dönemi) Bakanlığımız teşkilatına yerleştirilen adaylarınBaşvuru Dilekçesinidoldurarak dilekçede istenenbelgeleri23.05.2022 - 17.06.2022 tarihleri arasındaBakanlığımız, Örnek Mah. Oruç Reis Cad. No:13 Kat: 4 Altındağ/ANKARA adresinde bulunan Personel Genel Müdürlüğü, Atama ve Kadro Daire Başkanlığına elden veya posta yoluyla (postadan kaynaklanan gecikmeler kabul edilmeyecektir.) teslim etmeleri gerekmektedir.

Bu müracaatla ilgili duyuru ilgililere tebliğ edilmiş sayılacak olup, ayrıca kişilere tebligat yapılmayacaktır.

İlgililere ilanen duyurulur.

Başvuru Dilekçesi (1 Sayfa)veMal Bildirim Formu (2 Sayfa)içintıklayınız.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ziyaa
Ziyaa - 11 ay Önce

50 60 puanla atandilar gençlik sertifikası sayesinde haksızlıkkk

Garip
Garip - 11 ay Önce

Gerçekten millet 50-60 ile atandı. Ne zaman verildiği belli olmayan liderlik belgesi sayesinde. Yazık bu gençlere

Kura sonuçları ne zaman aciklanack
Kura sonuçları ne zaman aciklanack - 11 ay Önce

Bi bilgi verebilirmisinz

Azizcan
Azizcan - 11 ay Önce

Bu zihniyetteki insanlar yüzünden kaybediyoruz ve halk işsiz kalıyor ciddi bir iş devrimi şarttır istihdam devrimi lazımdır

Beyza karakuş
Beyza karakuş - 11 ay Önce

Özel kurumlar olsun,kamu kurumları olsun yıllardır aynı niteliklere sahip olan Allahın kulları olan üniversite mezunlarndan bu benim adamım bu benim adamım değil diye ayırım yaparak iş vermeyen rızıklarıyla oynayanların Allahtan korkmayanların Allahın adaletini tanımayanların tamamını Allahımıza havale ederiz,Allah sevdiklerindenayırsın inşAllah,alma mazlumun hakkını Allah çıkarır aheste aheste inşAllah.