En Az Lise Mezunu Üretim Memuru Alım İlanları Yayımlandı! Başvurular Bekleniyor

İŞKUR en az lise mezunu olan adayların başvuru yapabileceği çok sayıdaki üretim memuru alım ilanlarını yayımladı ve başvuruları toplamaya başladı...

En Az Lise Mezunu Üretim Memuru Alım İlanları Yayımlandı! Başvurular Bekleniyor

Üretim memuru pozisyonunda görev alacak adaylara yönelik yeni ilanlar İŞKUR resmi web adresi üzerinden duyuruldu. En az lise mezunu olan adayların başvuru yapabileceği alımların diğer başvuru şartları da farklı işletmeler tarafından aktarılmıştır. Bu bağlamda bazı ilanlarda lise mezunu olunması şartının aranmasının yanı sıra, önlisans düzeyinden alımların yapılacağı da ifade edilmiştir. Temel anlamda lise mezunu adayların başvuruları alınmaktadır. Farklı işletmelere alımlar, farklı şehirlerden ilanlar olduğundan adayların mutlaka ilan bağlantılarına ulaşmasını ve başvurularını dikkatli şekilde gerçekleştirmelerini istemekteyiz. Başvurularda problem veya mağduriyet yaşanmaması adına bu nokta önem arz etmektedir.

GENEL BAŞVURU KOŞULLARI

İlana başvuru yapacak adayların genelinin lise mezunu olmaları istenmektedir. Ön lisans mezunu adayların da başvuru yapabileceği çok sayıda ilan vardır. İŞKUR açık iş ilanları sayfasından duyurulan bu alımlarda, üretim planlama memuru pozisyonu için ilanlar söz konusudur. Farklı şehirlere, çok sayıda işletme bünyesinde görev almak üzere ilanlar yayımlanmıştır. İlanlara başvurularda kamu haklarından mahrum bırakılmamış olunması, sağlık problemi bulunmaması, takım çalışmasına yatkın olması, mesleki deneyim ve bilgi sahibi olunması, kendisine verilecek görevleri zamanında yerine getirebilecek olması, kamu zararına faaliyetlerde yer alınmamış olunması, kendini geliştirmeye açık olunması, daha önce kamudaki bir görevinden disiplinsizlik suçu işlemesi nedeniyle çıkarılmamış olunması gibi şartlar üzerinden alımların yapılacağı aktarılmaktadır. Başvuruda bulunmak isteyen ziyaretçilerimiz açık iş ilanları sayfasında meslek ile arama bölünden üretim planlama memuru yazılarak ilanlara ulaşabilirler. Üye girişi yaparak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

İlgili arama bağlantısı> iskur.gov.tr > açık iş ilanları> meslek ile arama

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2021, 00:19
YORUM EKLE