En Az Lise Mezunu 1742 Büro Memuru Alımı Yapılıyor! Başvurular İŞKUR Üzerinden Alınacak

İŞKUR ilanları kapsamında 1742 büro memuru alımı gerçekleştirilecektir. Yürütülecek büro memuru alımları için adayların dikkat etmesi gereken detaylar haberimizdedir...

En Az Lise Mezunu 1742 Büro Memuru Alımı Yapılıyor! Başvurular İŞKUR Üzerinden Alınacak

Kamuya memur alımlarında son günlere yaklaştığımız 2018 yılı Aralık ayı itibariyle KPSS puanları üzerinden mülakatsız olarak KPSS 2018/2 tercihleriyle memur alımları yapılıyor. Son tarihi 20 Aralık 2018 saat 23.59 olarak aktarılan bu tercih işlemleriyle, mülakatsız olarak toplamda 1729 memur alımı gerçekleştirilmektedir. KPSS puanlarıyla tercihlerini yapmayan adaylarımızın, tercih işlemlerini tamamlayıp listelerini onaylamalarını önermekteyiz. Tercih işlemleri için bilinmesi gereken tüm detaylar haberimizde aktarılmıştır.

KPSS mülakatsız 1729 memur alımı haberimiz için tıklayınız.

1742 BÜRO MEMURU ALIMI YAPILACAK!

Kamu ve özel sektör ilanlarını yayımlayan İŞKUR üzerinden 1742 büro memuru alımı gerçekleştirilecektir. Büro memuru alımına başvurmak isteyen adayların kamu haklarından mahrum bırakılmamış olması, sağlık problemi bulunmaması, takım çalışmasına yatkın olması, ofis içerisindeki araç ve gereçleri kullanabiliyor olması, kendisini geliştirmeye açık olması, mesai saati kavramına özen gösterecek şekilde çalışmayı benimsemiş olması, ofis içerisindeki düzen ve tertibatın sağlanmasında sorumluluk alabilecek olması, en az lise mezunu olması ve askerlikle ilişiğinin bulunmuyor olması gerekmektedir. Başvuru yapmak isteyecek adaylar, ilanlara İŞKUR açık iş ilanları alanından büro memuru yazarak ulaşabilirler. İŞKUR üzerinden yapılacak başvurularda, adayların üye bilgilerinin doğru ve eksiksiz olması önemlidir. Hak kayıpları ya da mağduriyet yaşanmaması adına, bu bilgilerin doğruluğundan emin olduktan sonra başvuruların yapılmasında fayda bulunmaktadır. İŞKUR alımları ve başvuru sonuçlarından haberdar olmak, bilgi alışverişinde bulunmak için tüm süreçlere sitemiz isinolsa.com üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Mobil uygulamalarımız> Tıklayınız

YORUM EKLE
YORUMLAR
Selimcan gül
Selimcan gül - 3 yıl Önce

Anadolu lisesi mezunuyum kpss den 65 aldim hangi mesleklere uyar