Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi 387 Memur Alımı Sonuçları Bekleniyor! İddialar Adayları Mağdur Ediyor

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi bünyesine alımı yapılacağı ifade edilen ilana başvuruların ardından 387 memur alımı sonuçları hala açıklanmadı.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi 387 Memur Alımı Sonuçları Bekleniyor! İddialar Adayları Mağdur Ediyor

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan 387 memur alımının yapılacağı ilana çok sayıda aday başvuru gerçekleştirdi. Yapılan başvuruların ardından binlerce aday, ilanın sonuçlarını beklemeye başladılar. Başvuruların üzerinden uzunca sürenin geçmesine rağmen ilan henüz yayımlanmadı ve adayların meraklı olduğu kadar tedirgin bekleyişleri de hala sürüyor. Diyarbakır Belediyesi tarafından bir açıklamanın yapılmamış olması, ilanın sonuçlarının açıklanmadığı süre boyunca adayların meraklanmasına neden olmuştur. Çok sayıda aday artık ilanın iptal olduğunu, yaşadıkları stresin ve heyecanın dikkate alınmadığını ifade etmişlerdir. Sosyal medya platformlarından seslerini duyurmaya çalışan binlerce aday, sitemiz isinolsa.com üzerinden bizlere ulaşmış ve konuyla alakalı bir haber yapmamızı dahi istemişlerdir. Güncel memur alımlarına ve haberlerine yer verdiğimiz sitemiz üzerinden onların seslerini duyurma çabalarına yardımcı olmaya çalışıyoruz. Uzunca sürelerdir sonuçlarının açıklanması beklenen bu ilanın sonuçlarının yayımlanmasını bekleyen adaylar, ilanla alakalı en kötü ihtimalle bir açıklama duyurusunun yapılmasını, sonuçların ne zaman açıklanacağına dair bilgilendirmelerin yapılmasını istemektedirler.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi tarafından yayımlanan 387 memur alımı başvurularına yönelik sonuçlar, adayların mağdur olmasına sebebiyet vermektedir. İşe ihtiyacı olan ve memurluk hayali kuran binlerce aday bu ilanın sonuçlarının açıklanmasını istemektedirler. İlanın artık iptal edildiğini düşünmeye başlayan, emeklerinin ve umutlarının boşa çıktığını düşünen binlerce adayın mevcut olduğunu düşünerek, sonuçlara yönelik ivedi bir duyurunun yapılması beklenmektedir.

İLAN SONUÇLARI YAYIMLANDIĞINDA BİLDİRİM ALABİLİRSİNİZ

Uygulamalarımızı indirin, sonuçlar açıklandığı anda ücretsiz olarak mobil cihazlarınıza bildirim alın.

İOS> TIKLA

ANDROİD> TIKLA

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2019, 12:04
YORUM EKLE