Diyarbakır Belediyesi 387 Memur Alımı Sonuçları Açıklandı Mı? Sonuçlar Nereden Nasıl Öğrenilecek? İşte Detaylar

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi bünyesine yapılacağı ifade edilen ve başvuru aşamaları geride kalan 387 memur alımı sonuçları açıklandı mı? Sonuçlar ne zaman açıklanacak ve nereden öğrenilecek? İşte merak edilen Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi 387 memur alımı sonuçları ve diğer detaylar...

Diyarbakır Belediyesi 387 Memur Alımı Sonuçları Açıklandı Mı? Sonuçlar Nereden Nasıl Öğrenilecek? İşte Detaylar

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi bünyesine yapılacak 387 memur alımıyla alakalı süreç hala netleşmedi. Çok sayıda kişi tarafından başvuru yapılan ilanın sonuçları açıklanmadı. Sınav giriş belgelerinin Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi resmi web adresi üzerinden alınacağını hatırlatmak isteriz. İlgili memur alımlarına başvurularda adaylardan KPSS puanları istenmişti. Sonuçların açıklanma tarihine yönelik olarak Mart ayının 2. haftası işaret edilmiş, memur alımı sonuçlarının bu tarihte açıklanması beklenmişti. Zabıta, trafik memuru, itfaiye eri, bilet satış memuru, çocuk eğitimcisi, fotoğrafçı, kameraman, muhasebeci, veri hazırlama ve kontrol işletmeni, temizlik hizmetlisi gibi kadrolardan olmak üzere ilanlar yayımlanmıştı. Bu ilanlarda lisans ve önlisans programlarından mezun olan adayların yanı sıra, lise mezunu adayların da başvuruları alınmıştı. Mart ayının ikinci haftası geride kalmış ve yaklaşık 3 hafta bir süre geçmiş olmasına rağmen henüz bir duyuru yapılmadı ve sonuçlar açıklanmadı.

ADAYLAR TEPKİLİ

10 Mart tarihinden bu yana beklenen Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi memur alımlarıyla alakalı adayların tepkisi sürüyor. Uzunca sürelerdir açıklanması beklenen sonuçların açıklanmaması, bu konu hakkında bir duyuru dahi yapılmaması; adayların ilanın iptal edildiğine yönelik düşüncelerini çoğaltmaktadır. Bu noktada çok sayıda adayın sosyal medya platformları üzerinden tepkilerini göstermektedirler. Bu tepkilerinde haklı olduğunu ifade eden adaylar; günlerdir sonuçların açıklanmasını bekledikleri halde bir duyurunun dahi yapılmamasını doğru bulmadıklarını aktarmaktadırlar. İlanla alakalı bir duyuru yapılır ya da sonuçlar açıklanırsa takip ediyor, sizlere aktarıyor olacağız. Anında haberdar olmak için uygulamalarımızı indirmeyi unutmayınız.

iOS> TIKLA

ANDROİD> TIKLA

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2019, 12:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
tuba
tuba - 4 yıl Önce

sonuçlar ne zaman açıklanır acaba