Dışişleri Bakanlığı KPSS siz 110 Memur Alımı Hakkında Duyuru Yayımlandı!

Dışişleri Bakanlığı memur alımı yapacak. Az Önce gelen duyuruya göre 110 Aday Meslek Memuru alımı için sonuçlar açıklandı. Liste haberde.

Dışişleri Bakanlığı KPSS siz 110 Memur Alımı Hakkında Duyuru Yayımlandı!

Dışişleri Bakanlığı Memur alımı yapıyor. Geçtiğimiz günlerde Dışişleri Bakanlığı tarafından yayımlanmış olan Memur Alımı ilanına göre Bakanlık bünyesindeki eksikliği gidermek üzere farklı Gruplarda olmak üzere ve Yabancı Dillerde olmak üzere 110 Memur Alımı Yapıyor. Başvuruları sona ermiş olan adaylar için sonuçlar az Önce açıklandı.

110 Meslek Memuru Alımı Sınava katılacak Adaylar

Aday Konsolosluk ve İhtisas Memurluğu Giriş Sınavı’nın yazılı aşamasına katılmaya hak kazanan adayların listeleri aşağıda sunulmaktadır.

Kategori-1’den (İngilizce) Aday Konsolosluk ve İhtisas Memurluğu Giriş Sınavı’nın yazılı aşamasına katılmaya hak kazanan adayların listesi için tıklayınız.

Kategori-2’den (Almanca-Fransızca) Aday Konsolosluk ve İhtisas Memurluğu Giriş Sınavı’nın yazılı aşamasına katılmaya hak kazanan adayların listesi için tıklayınız.

Kategori-3’ten (Rusça) Aday Konsolosluk ve İhtisas Memurluğu Giriş Sınavı’nın yazılı aşamasına katılmaya hak kazanan adayların listesi için tıklayınız.

Kategori-4’ten (Arapça-Farsça) Aday Konsolosluk ve İhtisas Memurluğu Giriş Sınavı’nın yazılı aşamasına katılmaya hak kazanan adayların listesi için tıklayınız.

Kategori-5’ten (İspanyolca-İtalyanca-Portekizce) Aday Konsolosluk ve İhtisas Memurluğu Giriş Sınavı’nın yazılı aşamasına katılmaya hak kazanan adayların listesi için tıklayınız.

Kategori-6’dan (Çince-Japonca) Aday Konsolosluk ve İhtisas Memurluğu Giriş Sınavı’nın yazılı aşamasına katılmaya hak kazanan adayların listesi için tıklayınız.

Kategori-7’den (Yunanca) Aday Konsolosluk ve İhtisas Memurluğu Giriş Sınavı’nın yazılı aşamasına katılmaya hak kazanan adayların listesi için tıklayınız.

Kategori-8’den (Bilişim ve Bilgi Teknolojileri-İngilizce) Aday Konsolosluk ve İhtisas Memurluğu Giriş Sınavı’nın yazılı aşamasına katılmaya hak kazanan adayların listesi için tıklayınız.

Kategori-9’dan (Destek Hizmetleri-İngilizce) Aday Konsolosluk ve İhtisas Memurluğu Giriş Sınavı’nın yazılı aşamasına katılmaya hak kazanan adayların listesi için tıklayınız.

Sınav Tarihleri Belli Oldu!

Sınav 30 Eylül-1 Ekim 2023 Cumartesi ve Pazar günleri Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi’nde yapılacaktır. Sınava girecekleri salonlar ve sınav programına ilişkin bilgiler adayların e-posta adreslerine ayrıca iletilecektir.

Güncelleme Tarihi: 22 Eylül 2023, 22:46
YORUM EKLE