Çalışma Bakanı Müjdeyi Verdi! İŞKUR Kendi Bünyesine 750 Memur Alacak!

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu müjdeyi verdi ve İŞKUR'un kendi ofısilerinde çalıştırılmak üzere 750 memur alacağını belirtti. İşte tüm detaylar...

Çalışma Bakanı Müjdeyi Verdi! İŞKUR Kendi Bünyesine 750 Memur Alacak!

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu müjdesi ile İŞKUR'un kendi ofislerinde görevlendirmek üzere alacağı 750 büro memuru alımı yapacağı belirtildi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'na bağlı şekilde işleyişini sürdüren Türkiye İş Kurumu olan İŞKUR, 2018 yılının başında kamuoyu ile paylaştığı performans raporu ile birlikte 750 memur alınacağını belirtmişti. Ancak o günden bu yana bu alım hakkında bir bilgi günyüzüne çıkmadı.

Son günlerde peşpeşe müjdeli haberleri kamuoyu ile paylaşan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, İŞKUR'un kendi bünyesine yapacağı memur alımı konusunda da müjdeyi verdi.
İŞKUR'un kendi bünyesinde büro memuru olarak istihdam sağlanacak bu müjdeli haberden sonra adaylar başvuru detaylarını ve tarihleri araştırmaya başladı. Ancak Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu çok yakın zaman içerisinde alım hakkında detayların duyurulacağı mesajını verirken herhangi bir tarih belirtmedi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu şu tarihte alım yapılacak gibi bir zaman dilimi belirtmediği için ilanın kısa sürede içerisinde duyurulacağını umuyoruz. Sık sık müjdeli haberler paylaşan Bakan, kısa süre içerisinde İŞKUR bünyesinde istihdam edilmesi planlanan memur alımınında müjdesini verecektir. Adaylardan sabırla beklemelerini ve İşinOlsa.com'u sıkça takip etmesini öneriyoruz. Çünkü bu konuya ilişkin yeni bir gelişme olduğunda siz değerli takipçilerimizi anında bilgilendireceğiz.

 

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2018, 05:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
Merve Özer.
Merve Özer. - 4 yıl Önce

Nedense artık görünürde o kadar alım oluyor ama o kadar insan işsiz niye niye dalga mı geçiyor sunuz insanlarla

Merve Özer.
Merve Özer. - 4 yıl Önce

Lisans alıyorsunuz cartı curtu bir sürü şeyler istiyorsunuz önlisans lara da kpss puanı 80 olacak diyorsunuz zaten ülkenin yarisi torpilli ve bide zengin insanları ayirirsak

Seher
Seher - 4 yıl Önce

Bu kadar işçi alımı varda neden alım kadar da açık var

Hüseyin han
Hüseyin han - 4 yıl Önce

Bakanım özel güvenlik kamu direk memur olsun 70 52 tediye yi seçim öncesi taşerondan kadroya geçenler 696 kit bit yararlansın seçim öncesi

Kullanıcı
Kullanıcı - 4 yıl Önce

Kitler ne oldu siz unuttunuz ama biz unutmıycaz.

Adem
Adem - 4 yıl Önce

Sayın bakanım biz kadroya nezaman geçeriz seçimler yaklaştı son günler deyerlendirin

nazlı
nazlı - 4 yıl Önce

İnsanlarl resmen dalga geçiyorlar seçim arifesinde bizleri oyaliyorlar Yeter artık

nazlı
nazlı - 4 yıl Önce

İnsanlarl resmen dalga geçiyorlar seçim arifesinde bizleri oyaliyorlar Yeter artık yeter