BOTAŞ 60 KPSS ile En Az Lise Mezunu Personel Alımı Başvuruları Başladı!

Boru hatları ile petrol taşıma a.ş. BOTAŞ 71 memur alımı yapılacak. En lise mezunu olan adayların KPSS'den en az 60 puan almış olmaları gerekiyor. BOTAŞ personel alımı başvuru şartları neler?

BOTAŞ 60 KPSS ile En Az Lise Mezunu Personel Alımı Başvuruları Başladı!

BOTAŞ memur alımı başvuruları başladı. Boru Hatları Petrol Taşıma A.Ş. tarafından personel ihtiyacı bulunan kadrolarda çok sayıda alım yapılacak. Türkiye İş Kurumu üzerinden yapılacak olan alımlarda toplamda 71 personel istihdamı yapılacak.

ALIM YAPILACAK OLAN UNVANLAR;

BOTAŞ personel alımları İŞKUR üzerinden alınmaya başlanan başvurularda teknisyen, avukat, mühendis, uzman yardımcısı, büro görevlisi ve işçi kadrolarına alımlar yapılacak.

BOTAŞ HANGİ İLLERDE ALIM YAPACAK?

BOTAŞ talepte başvuru yapacak olan adayları bölge müdürlüklerinde alımlar için adayların 2016 yılında Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 60 puan almış olması gerekiyor. En az lise ve dengi okullarda mezun olan teknik bölüm mezunları başvurularda bulunabilecek. Diğer yandan bazı başvurularda adayların yabancı dil puanın bulunması gerekiyor. Ankara, Erzurum, İzmir, Kahramanmaraş, kayseri, İstanbul, Aksaray, Adana, Diyarbakır, Adana, Aksaray, Tekirdağ illerinde bulunan bölge müdürlüklerine alım gerçekleşecek.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Başvurular işkur internet şubesi üzerinden ve işkur şubelerinden yapılabilecek. Adaylar başvurularını 1 Haziran tarihine kadar yapabilecek.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Eda
Eda - 4 yıl Önce

Ben bi turlu iskur sitesinden botaş a giremedim.nadil kayit yaptiracagim yardimci olur musunuz

ard
ard @Eda - 4 yıl Önce

İşkura gidiyorsun diyorsun botaşa başvuracam onlar kaydını yaparlar

Bb
Bb - 4 yıl Önce

Benim mezuniyet Bölüm şartı uyduğu hâlde okul meslek bilgisi kriteri uyuşmadı diyor internet sitesi işkurun ben ne yapicam

Ayse
Ayse - 4 yıl Önce

Kaç puaniniz var hangi bolum icin başvuru yapiorsunuZ

İbrahim Koçyiğit
İbrahim Koçyiğit - 4 yıl Önce

Bittimi başvurular

Fatih
Fatih - 3 yıl Önce

Ağrı doğubeyazıt boyasa güvenlik projeli lazımmı