BOTAŞ 186 Memur Alımı Başvuruları Başlıyor! (Teknisyen, Büro Görevlisi, Memur ve Diğer Kadrolardan)

BOTAŞ bünyesine yapılacak olan 186 memur alımı için başvurular başlamak üzere. Büro görevlisi, teknisyen, memur ve diğer kadrolara alımların tüm detayları haberimizde...

BOTAŞ 186 Memur Alımı Başvuruları Başlıyor! (Teknisyen, Büro Görevlisi, Memur ve Diğer Kadrolardan)

Geçtiğimiz günler itibariyle Devlet Personel Başkanlığı (DPB) resmi web adresi üzerinde ilana çıkan BOTAŞ bünyesine memur ve personel alımları yürütülmektedir. Yayımlanan ilanda botaş memur alımı sürecinde kadroya 186 memur personel alınacağı aktarılmış ve adayların başvurularının 31.12.2018 tarihi itibariyle alınacağı belirtilmiştir. İlana başvuruların başlayacağı bu tarihe çok az kaldı ve yakında adayların başvuruları yapmaları mümkün olacak. İlana başvurular henüz başlamamışken BOTAŞ bünyesinde ilgi gören pozisyonlardan olan teknisyen, büro görevlisi, memur gibi kadroların da bulunduğu toplamda 186 kişilik ilanı tekrar hatırlatmak istedik. Yayımlanan bu ilanda belirtilen kadrolar dışında alımlar da söz konusudur. BOTAŞ memur alımı için Dispeçer, Mühendis, Teknisyen, Uzman Yardımcısı, Sağlık Memuru, Büro Görevlisi, Avukat, Operatör kadrolarına yönelik ilanlar yayımlanmış durumdadır.

BOTAŞ memur alımı başvuruları ve diğer detaylar

BOTAŞ 186 memur personel alımı için başvurular 31.12.2018 tarihi itibariyle alınmaya başlayacaktır. Bu ilanlar için adaylar başvurularını 04.01.2019 tarihine kadar gerçekleştirebileceklerdir. İlan belirtilen tarihte 31.12.2018-04.01.2019 Tarihleri ArasındaTürkiye İş Kurumunun https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/JobsOnAir.aspx adresinde yayınlanacak ve başvuruları alınacaktır. Başvuru yapacak ve şartları, kılavuzları görmek isteyen adaylar daha önceki haberimize göz atabilirler. İlgili haberimizde botaş memur alımı için taşınması gereken şartları, bilinmesi gereken detayları, adayların barındırması gereken nitelikleri ve diğer detayları öğrenebilirsiniz.Yürütülen personel alımları hakkında daha fazla bilgiye ihtiyaç duyuyorsanız sitemiz isinolsa.com üzerinden bizlere ulaşabilir, yorumlar kısmından merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Kılavuz için tıklayınız.

YORUM EKLE
YORUMLAR
kpssp94
kpssp94 - 3 yıl Önce

teknisyen alıyorsunuz ama önlisans istiyorsunuz ilanın düzeltilmesini istiyoruz botaş kurumu !

İdris söylemez
İdris söylemez - 3 yıl Önce

İnşallah olur