Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sözleşmeli Memur Alım İlanı Yayımlandı!

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı yayımlamış olduğu ilanına göre Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığına sözleşmeli olarak memur personel alımı yapacak. İlan hakkında detaylı bilgiye haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sözleşmeli Memur Alım İlanı Yayımlandı!

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı personel alımı yapacağını belirtti. Yayımlanan ilanlara göre, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı bünyesindeki memur personel eksikliğini karşılamak amaçlı Sözleşmeli olarak Memur alımı yapacağını belirtti. Devlet Personel Başkanlığı tarafından devamlı olarak yayımlanan memur alımları ilanları ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığıda alım yapacak. Buna göre Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığına sözleşmeli olarak 1 kşilik boş kadrosu ile bilişim personeli alacak.

ADAYLARDAN ARANAN ŞARTLAR NELERDİR?

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı alımını yapacağı sözleşmeli bilişim personeli adayında, 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Fakültelerin Bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinin 4 yıllık fakültelerinden mezun olmuş olmak veya bunlara denkliği olan ve YÖK tarafından onaylanmış olan yurtdışı yükseköğretim kurumlarından mezun olmuş olmak, 2016 veya 2017 yıllarında yapılan Kamu personeli Seçme Sınavından Lisans seviyesinde KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olmak ve Yabancı Dil Sınvından İngilizce dilinden puan almış olmak niteliklerini taşıyan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Söz konusu ilan ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı 1 kişilik kadrosu ile Tam zamanlı 2 kat maaaş ile Sistem uzmanı alacak. Aryıca adayların kadrosunun gerektirdiği nitelikleride taşımaları zorunludur.

BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak adaylar, 25 Nisan 2018 tarihi itibari ile başvurularına başlayabilirler. Buna göre başvurular en geç 10 Mayıs 2018 tarihine kadar yapılması gerekmekte olup başvurular, bakanlığın resmi internet sayfası olan (www.sanayi.gov.tr) adresi üzerindeki "Başvuru Formu" doldurulmak suretiyle elektronik ortamda yapılacaktır. İlan hakkında detaylı bilgi almak için Buraya Tıklayınız.

YORUM EKLE
YORUMLAR
zehra
zehra - 4 yıl Önce

Devlet hastanelerine lise mezunuyum iş ariyorum