Beylikdüzü Belediyesi 2020-2021 KPSS İle Memur Alımı Yapacak

Beylikdüzü Belediyesi memur alımı başvuru ilanı yayımlandı. KPSS Puanı şartı ile ve Sınav ile memur alımı yapılacak olup şartlar ve ilan detayları haberde.

Beylikdüzü Belediyesi 2020-2021 KPSS İle Memur Alımı Yapacak

Beylikdüzü Belediyesi Memur Alımı İlanı yayımlandı. Resmi gazetede yayımlanmış olan ilan ile Belediye Teftiş Kurulu Müdürlüğündeki eksikliği giderebilmek için Genel İdare Hizmetleri sınıfında bulunan 3 kişilik boş kadrosuna Müfettiş yardımcısı Alımı yapacak. Ayrıca belirtilen başvuru şartları doğrultusunda Adaylara iki aşamalı olmak üzere yazılı ve sözlü olarak Müfettiş Yardımcısı allınacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

  • 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48 inci maddesindeki genel koşulları taşımak,
  • Üniversitelerin Hukuk, İktisat, İşletme, Siyasal Bilgiler, iktisadi ve idari Bilimler fakültelerinden veya bunlara denkliği yetkili makamlarca kabul edilmiş 4 yıllık lisans eğitimi veren yurtiçi veya yurtdışı öğretim kurumlarından mezun olmak,
  • Yazılı Sınav tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak,
  • Görevin yerine getirilmesini engelleyecek herhangi bir sağlık problemi bulunmamak,
  • Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2020 ve 2021 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavlarının (KPSS A Grubu) birinden KPSS P-48 puan türünden 80 (seksen) ve daha yukarı puan almış olmak,
  • Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya erteletmiş olmak ya da askerlikle ilişiği bulunmamak,
  • Bu tür sınava daha önce en fazla bir defa katılmış olmak.
  • Adayların, Müfettişliğin gerektirdiği karakter, sicil, ifade ve temsil yeteneği ile tutum davranış yönünden müfettişlik yapabilecek niteliklere sahip olmak.

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Belediye Memur Alımı için başvurular 20 Aralık 2021 tarihi ile başlayacak olup en geç 24 Aralık 2021 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Başvuruda bulunacak olan adaylar, Belediyenin resmi internet adresi olan (https://www.beylikduzu.istanbul) üzerinden başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

İLANIN TAM METNİ

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2021, 19:57
YORUM EKLE