Belediyeye 55 KPSS ile Memur Alınacak! (Zabıta, Veznedar, Muhasebe Memuru Alımları)

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) üzerinde ilana çıkan bir belediyeye 55 KPSS puanı ile zabıta, veznedar ve muhasebe memuru alımı yapılacaktır...

Belediyeye 55 KPSS ile Memur Alınacak! (Zabıta, Veznedar, Muhasebe Memuru Alımları)

2019 yılı memur alımları hız kesmeden devam ediyor. Devlet Personel Başkanlığı resmi web adresi (DPB) üzerinde ilana çıkan belediyeye, ilan şartlarını taşıyan adaylar arasından KPSS puanlarıyla çeşitli memurluk kadrolarına alımlar yapılmaktadır. İlgili ilanda aktarıldığı üzere belediye bünyesine zabıta, veznedar, muhasebe, evlendirme memuru gibi kadrolara alımlar gerçekleştirilmektedir. Bu ilanlara başvurular KPSS puanları üzerinden yapılacak olup, başvuru için adayların taban puan olarak 55 KPSS puanına sahip olmaları beklenmektedir. Başvuru yapmak isteyecek adaylar, aşağıda yer alacak kılavuzdan tüm detaylara erişim sağlayabilirler.

Başvuru şartları ve 55 kpss memur alımı detayları

Derik Belediyesi bünyesine yapılacak olan alımlarda, kamu haklarından mahrum edilmemiş, sağlık problemi bulunmayan, terör örgütleriyle ismi anılmamış, en az lise mezunu olan, KPSS' den en az 55 puan almış olan, temsil yeteneği güçlü, ifade becerisi gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, mesleki bilgi ve tecrübe sahibi, kendisine verilecek görevleri yerine getirebilecek, kamu görevinden disiplinsizlik nedeniyle çıkarılmamış, askerlik hizmetini tamamlamış, 657 sayılı kanunun 48. maddesinde belirtilen şartları taşıyan, muhakeme yeteneği gelişmiş, dış görünüşüne özen gösteren, hizmet odaklı çalışma anlayışını benimsemek ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilmek şeklinde özetlenen şart ve niteliklere uygun olunması gerekmektedir. Ayrıca adayların zabıta memuru için fiziksel şartlara uygun olması (boy, kilo, vücut endeksi gibi.) gerekli görülmektedir. İstenen başvuru belgeleriyle birlikte 04/02/2019 ve 08/02/2019 tarihleri arasında başvurular alınacaktır. Belgelere ve daha fazla detaya kılavuzdan ulaşabilirsiniz.

Kılavuz için tıklayınız

YORUM EKLE
YORUMLAR
Samet
Samet - 3 yıl Önce

Ya ilanda en az lise mezunu diye yazıyosunuz.Hevesleniyor insan ilanı açıyorum en az hepsi lisans mezunu.Yapmayın bunu Allah aşkına.

çilekeş
çilekeş - 3 yıl Önce

YAŞ SINIRI NEDEN 30 :((( 35 OLMALI

İdris söylemez
İdris söylemez - 3 yıl Önce

Askerlik yapmamışım daha 2000 doğumluyum zabıtaya başvuru yapabilirmiyim.

Murat Aslan
Murat Aslan - 3 yıl Önce

Zabita Memuru için Lise mezunu olaçakmi

mehmet doğan
mehmet doğan - 3 yıl Önce

mrhb başvurular nerden yapılacaktır..