Belediye'ye Memur Alımında Başvurulada Son Güne Geldik

Şahinbey Belediyesi bünyesindeki memur ihtiyacını giderebilmek için memur alacak. Başvurularda son güne geldik. İşte detaylar.

Belediye'ye Memur Alımında Başvurulada Son Güne Geldik

Belediyelere memur alımları yapılıyor. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan ilana göre Şahinbey Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere alım yapacak. Bu kapsamda yayımlanmış olan ilan için başvuru süreci sona eriyor. Henüz başvuru yapmamış olan adaylar için bir kez daha ilan hakkında detayları sizlerle paylaşıyor olacağız.

KADRO DETAYLARI NEDİR?

Şahinbey Belediyesi Teftiş kurulu Müdürlüğüne sınav ile 3 kişilik kadro ile Genel İdare Hizmetleri sınıfında 6 ıncı dereceli Müfettiş yardımcısı alınacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

a) 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen genel şartları taşımak,

b) Eğitim süresi en az dört yıl olan; İşletme, İktisat, Hukuk, Siyasal Bilgiler, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerini ya da bunlara denkliği yetkili makamlarca kabul edilen yurt içi veya yurt dışındaki öğrenim kurumlarından birini bitirmiş olmak,

c) 01/01/2020 tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak,( 01/01/1985 tarihi ve daha sonra doğanlar)

ç) Görevini yerine getirmesini engelleyecek herhangi bir sağlık problemi bulunmamak,

d) Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış veya erteletmiş ya da askerlikle ilişiği bulunmamak,

e) ÖSYM tarafından; 2018 veya 2019 yıllarında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavlarının birinden (A) Grubunda, (KPSS P48) puan türünden 80 ve daha yukarı puan almış olmak,

f) Bu sınava daha önce katılmamış veya en fazla bir defa katılmış olmak,

g) Müfettişliğin gerektirdiği karakter, sicil, ifade ve temsil yeteneği ile tutum ve davranış yönünden müfettişlik yapabilecek niteliklere sahip bulunmak,

BAŞVURULAR SONA ERİYOR!

Şahinbey memur alımı başvuruları 22 Haziran 2020 tarihinde başlamış olup en geç 03 Temmuz 2020 tarihine kadar başvuruların yapılmış olması gerekmektedir. Başvurular Şahinbey Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen yapılacak, şehir dışından yapılan başvurularda ise Posta ile müracaatlar kabul edilecektir.

Sınav yazılı (çoktan seçmeli test usulü) ve sözlü olmak üzere iki aşamalı olarak yapılacaktır. Yazılı sınav 25 Temmuz 2020 tarihinde Cumartesi günü saat: 10.00 da Şahinbey Belediyesi, Kolejtepe Mahallesi Yeşilcami Cad. No: 8 Şahinbey/GAZİANTEP adresinde yapılacaktır.

YORUM EKLE