Ankara Üniversitesi Memur Alımı

Ankara Üniversitesi yapmış olduğu duyurusunda memur alımı yapacağını bildirdi. Alım şartları ve başvuru bilgileri şöyledir.

Ankara Üniversitesi Memur Alımı
Ankara Üniversitesi 22 Aralık 2016 tarihli Devlet Personel Başkanlığı tarafından yapmış olduğu duyurusunda memur alımı yapacağını duyurdu. Yapılan duyuruya göre 2 kişilik avukat alımı olacak. Adaylar 657 sayılı devlet memurları kanuna göre belirlenecek ve adaylardan Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranmaktadır. Başvurular 06 Ocak 2017 tarihinde sona erecektir. 

Ankara Üniversitesi alacağı avukat adaylarından, 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımaları, Son başvuru tarihi itibari ile avukatlık ruhsatnamesi süresi geçmemiş olma, 2016 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP3 uan türünden en az 70 puan almış olmaları ve Hukuk Fakültesi mezunu olmak ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak şartları aranmaktadır. Bu şartları taşıyan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Başvuruda bulunacak olan adaylar 22 Aralık 2016 tarihi ile 06 Ocak 2017 tarihleri arasında yapmaları gerekmektedir. Başvurular, Ankara Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı İdari Personel Şubesi Tandoğan/ANKARA adresine şahsen yapılacaktır. İlanın tam metni için Buraya Tıklayınız.

YORUM EKLE