Ankara Adliyesi İKM, Şoför, Aşçı, Sağlık Memuru, Teknisyen Başvuru Sonuçları!

Ankara Adliyesi adalet komisyonu 277 infaz ve koruma memuru, 73 kadın infaz ve koruma memuru, şoför, teknisyen, sağlık memuru alımları başvuru sonuçlarını açıkladı.

Ankara Adliyesi İKM, Şoför, Aşçı, Sağlık Memuru, Teknisyen Başvuru Sonuçları!

Ankara Adliyesi Adalet Komisyonu Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü bağlı ceza evlerinde çok sayıda personel alımları için başvuru sonuçlarını açıkladı.

Ankara Adliyesi resmi internet sitesinden yapılan duyuruda sözleşmeli olarak istihdam edilecek olan İnfaz ve Koruma Memurları, farklı branşlarda teknisyen, şoför , sağlık memuru ile aşçı kadrolarında ihtiyaç bulunan kadro adedince alım yapılacağını açıklamıştı. Adliyeye yapılan başvuruların ardından başvuru şartlarını taşıyan adayların listesi yayımlandı. Buna göre infaz ve koruma memurları boy ve kilo ölçümleri için çağrıda bulunuldu. Adayların teslim etmeleri gerken evklarıda beraberinde getirmeleri istenildi. 

PERSONEL ALIM SONUÇLARI;

Şoför kadrosundaki adaylar için uygulama sınavı yapılacağı uygulama sınavı için belirtilen tarihte, belirtilen adreste hazır bulunmaları istenildi. Ankara Adliyesi ile Ankara Batı Adliyesine yapılacak olan alımlar için duyurulan tespit listeleri için ayrıca tebligat yapılmayacağı uyarısında bulunuldu.

Başvuru sonuçları: https://goo.gl/Y4gFCp

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2018, 22:31
YORUM EKLE