Adalet Bakanlığı CTE İKM, Zabıt Katibi, Şoför, Sağlık Memuru Sonuçlarını Açıklayan Adliyeler!

Adalet Bakanlığına bağlı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü cezaevlerinin personel açığını gidermek için çok sayıda infaz ve koruma memuru, sağlık memuru, şoför ve bir çok pozisyonda personel alımı başvuru sonuçları açıklanmaya başlandı. Hangi illerde sonuçlar açıklandı. Başvuru sonucunu açıklayan komisyonlar haberimizde..

Adalet Bakanlığı CTE İKM, Zabıt Katibi, Şoför, Sağlık Memuru Sonuçlarını Açıklayan Adliyeler!

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü ceza evlerinde bulunan personel ihtiyacını gidermek için çok sayıdaki unvana alım ilanı yayımladı. CTE personel alımlarında adliyelerde bulunan adalet komisyonları sınav başvurularını kabul etti. Buna göre Ceza İnfaz Kurumlarına alıancak olan personel sonuçlarının 27 haziran tarihi itibari ile adalet komisyonlarınca açıklanmaya başlanacak. Bugün itibari ile bir çok ildeki adliyelerde sonuçlar açıklanmaya başlandı. Hangi adliyede sonuçlar açıklandı?

SONUÇLARI AÇIKLAYAN ADLİYELER!

Bilindiği gibi zabıt katibi, İnfaz ve Koruma Memuru, destek personellerinden şoför, teknisyen, sağlık memuru, aşçı, tesisatçı, kaloriferci kadrolarında yapılan başvurular sonuçlanmaya başlandı. 

Başvuru sonuçları sonucu açıklayan adliyelerin resmi internet siteleri üzerinden duyruldu. Buna göre başvuru sonucu açıklanan iller ve adliyeler şöyle;

İstanbul Adliyesi, Ankara Adliyesi, Artvin Adliyesi, Diyarbakır Adliyesi, Tekirdağ Adliyesi, Malatya Adliyesi (Doğanşehir açık cezaevi ikm,  Malatya e tipi cezaevi sağlık memurluğu, Malatya e tipi cezaevi sıhhi tesisat) Yozgat Adliyesi, Eskişehir Adliyesi, Trabzon Adliyesi  

Sonuçlar başvuru yapılan adliyelerin resmi internet siteleri üzerinden açıklanmıştır. Başvuru süresi kısa olduğundan mağduriyet yaşanmaması için lütfen başvuru yapılan komisyon resmi internet sitesi üzerinden takip ediniz.

Ceza ve Tevkifevleri personel alımı başvuru sonuçlarını anlık olarak öğrenmek için sosyal medya hesaplarını takip edebilir ve mobil uygulamamızı indirebilirsiniz.
Mobil uygulamayı indirmek için

Güncelleme Tarihi: 07 Temmuz 2019, 19:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yusuf
Yusuf - 4 yıl Önce

2018/2 infaz koruma memuru alımı olurmu

Inrahim argunsah
Inrahim argunsah - 4 yıl Önce

Nerden bakcaz

Yusuf
Yusuf - 4 yıl Önce

Mübaşir sonuçları aciklandimi

Sümerya mantar
Sümerya mantar - 4 yıl Önce

İstanbul adliyesi ikm sonucları ne zaman acıklanacak

Emrah
Emrah - 4 yıl Önce

Yazık bize 72 puan Şanlıurfa 70 le kapatmış offf offf

MEHTAP
MEHTAP - 4 yıl Önce

Hizmetli alımı ne zaman açıklanacak bilgisi olan var mı

osman
osman - 4 yıl Önce

bu adana noldu acılanmadı gitti ya

Ayşegül
Ayşegül - 4 yıl Önce

Kayseri adliyesi sonuclari ne zaman açıklanır