A101, BİM, ŞOK Marketler İŞKUR Üzerinden Personel Alımları Yapıyor!

İŞKUR üzerinden ilana çıkan A101, BİM ve ŞOK marketler zincirleri, çok sayıda personel alımı gerçekleştiriyor. İlanlara başvuru şartları ve başvuru bağlantılarına haberimizden ulaşabilirsiniz...

A101, BİM, ŞOK Marketler İŞKUR Üzerinden Personel Alımları Yapıyor!

Kamuya ve bağlı kuruluşlarına yönelik memur personel alımları sürüyor. Bu alımlar dışında İŞKUR üzerinden TYP ilanlarıyla işçi alımları da yapılıyor. Hem kamunun hem de özel sektör işletmelerinin personel ihtiyacının karşılanmasında önemli rol oynayan İŞKUR, özel sektör işletmelerinin nitleikli personel yetiştirmesinde de önemli bir konuma sahip. Tüm bu detaylar ışığında personel alımlarına hız kesmeden devam eden İŞKUR, A101, BİM ve ŞOK marketler zincirleri için de personel alımlarını kamuoyuna ulaştırdı. Yayımlanan bu ilanlara başvurular alınmaya başladı ve adaylar uzun bir süre daha başvurularını yapabilirler.

İLANLARA BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

BİM, A101, ŞOK marketler zincirlerinin personel alımlarına başvuru yapmak isteyen adaylar; aşağıda yer alacak bilgilendirmeler ışığında ilanlara başvurularını yapabilecekler. Yürütülen personel alımları için en az lise mezunu olunması, askerlik hizmetinin tamamlanmış olması, kamu zararına faaliyette yer alınmamış olunması, kendisine verilecek görevleri yerine getirebilecek kişiler olunması, dış görünüşe dikkat edilmesi ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek kişiler olunması beklenmektedir. Başvuruda bulunacak kişilerin görevini yapmasına engel teşkil edebilecek rahatsızlığının da bulunmaması gerekmektedir. Başvuruda bulunacak adaylar, ilanlara başvuru için İŞKUR açık iş ilanları sayfasında yer alan arama bölümüne Bim ilanlarını görüntülemek için BİM BİRLEŞİK MAĞAZALAR, A101 ilanlarını görüntülemek için YENİ MAĞAZACILIK ANONİM ŞİRKETİ (A101), ŞOK ilanlarını görmek için ŞOK Marketler şeklinde arama terimleri yazmalı ve aratmalıdırlar. İlgili arama işleminizin ardından ilanlar karşınıza çıkacaktır.

TÜM PERSONEL ALIMLARINA ANINDA BAŞVUR , UYGULAMALARI İNDİR

İOS> TIKLAYINIZ

ANDROİD> TIKLAYINIZ

YORUM EKLE