5 Üniversiteye 504 Memur Personel Alımı Yapılacak! Başvurular Online!

Kamu kurumlarına personel alım ilanları açıklanmaya devam ediyor. Çanakkale, Ege, Çukurova, Pamukkale, Trakya Üniversitesine sözleşmeli sağlık memuru alımı yapılacak. Başvuru tarihleri ve şartları haberde..

5 Üniversiteye 504 Memur Personel Alımı Yapılacak! Başvurular Online!

5 farklı üniversite sağlıkçı kadrolarında 504 memur alımı yapacak. Başvuruların tamamı internet ortamından online olarak alınacak. Başvuru adresileri şu şekilde;

Üniversite hastanelerine sağlık personeli alımları ilanları açıklanmaya devam ediyor. Bu kapsamsa Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi hemşire, ebe, sağlık teknikeri, diyetisyen ve biyolog kadrolarında sözleşmeli olarak personel alımı yapacak. //4bilan.comu.edu.tr/ adresi üzerinden gerekli olan evrakları tamamlamak gerekmektedir. Adaylar KPSS puanlarından aldıkları puanlara göre sadece bir kadro için başvuru yapabilirler.

İlgili Haber: Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi 87 Sağlık Personeli Alımı Yapacak!

Ege Üniversitesine Tıp Fakültesinde sözleşmeli olarak hemşire, sağlık teknikeri alımı yapılacak. 4 yıllık böl mezunu hemşire kadrosunda 191 kişi alınacak. Adaylar başvurularını online olarak https://www.ege.edu.tr" adresi, üzerinden yapacaklar. Şahsen ya da posta ile başvuru kabul edilmeyecek.

İlgili HaberEge Üniversitesi 221 Personel Alım İlanı Yayımladı! KPSS Baraj Puan Şartı Yok!

Çukurova Üniversitesine Devlet Memurları Kanunun 48. maddesindeki şartları taşıyanlara yönelik olarak hemşire, eczacı, diyetisyen, fizyo terapist, sosyal çalışmacı, laborant, sağlık teknikeri olarak toplamda 93 personel alınacak. İnternet üzerinden www.cu.edu.tr/ adresi üzerinden başvurular tamamlanacak.

İlgili Haber: Çukurova Üniversitesi 93 Sözleşmeli Sağlık Personeli Alıyor!

Pamukkale Üniversitesi Rektörlüğünden açıklanan ilanda ise KPSS P3 puan türüne göre sosyal çalışmacı, fizyoterapist, biyolog, sağlık teknikeri, röntgen teknisyen, diğer sağlık kadrolarında olmak üzere lise, önlisans ve lisans mezunu olmak şartı ile www.pau.edu.tr adresi üzerinden online olarak başvuru alınacak.

İlgili Haber: Pamukkale Üniversitesi Sınavsız Mülakatsız 39 Kamu Personeli Alıyor

Trakya Üniversitesi personel alımı ilanında düzeltme ilanı açıkladı. Sağlık teknikeri olarak odyoloji bölüm mezunu olmak gerekli olacak. Sağlıkçı kadrolarında adayların emekli yada yaşlılık aylığı almıyor olmaları, vardiyalı çalışabilmeleri KPSS puan türlerinden lise, lisans ve önlisans puan türlerinden puana sahip olmak gerekli olacaktır. https://pdb.trakya.edu.tr/ forms/basvuru-formu adresi üzerinden başvuru formunu doldurmak istenilen belgeleri ise sozlesmeli@trakya.edu.tr amil olarak gönderilmek gerekmektedir.

İlgli Haber: Trakya Üniversitesi 4000 TL Maaş 61 İle Kamu Personeli Alıyor! KPSS'li KPSS'siz

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2020, 15:38
YORUM EKLE