4 Şehirde Vize ve Pasaport Memuru Alımları Yapılacak! En Az Lise Mezunu

4 farklı şehirden vize ve pasaport memuru alımlarına başvurular alınmaya başlanırken, en az lise mezunu olan adayların başvuru yapabilecekleri aktarılmaktadır...

4 Şehirde Vize ve Pasaport Memuru Alımları Yapılacak! En Az Lise Mezunu

Özel bir kariyer sitesi üzerinden yayımlanan ilanlarda, 4 farklı şehre vize ve pasaport memuru alımları yapıldığı duyuruldu. Havalimanlarında görev yapacak vize ve pasaport memurları için en az lise mezunu olunması şartı aranıyor. Başvuru yapacak adayların taşıması gereken diğer özellikler ise sağlık problemi bulunmamak, askerlik hizmetini yapmış ya da en az iki yıl süreyle tecil ettirmiş olmak, kamu zararına faaliyetlerde yer almamış olmak, bilgisayar kullanımını bilmek, MS-Office programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak, dış görünüşüne özen gösteriyor olmak, mesai saatlerine önem gösterebilecek olmak, iletişim ve muhakeme yetenekleri yüksek olmak, temsil becerisi gelişmiş olmak, yoğun çalışma temposunda güleryüzlü çalışabilecek ve yoğunluğa ayak uydurabilecek olmak şeklinde özetlenebilmektedir. Ayrıca başvuru yapacak adayların çok iyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce biliyor olması da istenmektedir. Bunlara ilaveten farklı diller bilen adaylar tercih sebebi olacaktır.

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Yayımlanan ilanlar kariyer sitesi üzerinden kamuoyuna ulaştırılmıştır. Başvurular da yine bu site üzerinden online olarak yapılacaktır. Başvuru yapmak isteyen adaylar, ücretsiz olarak bu site üzerinden üyelik oluşturarak, başvuru yapabilirler. Başvurular öncesinde mutlaka özgeçmişlerinizi girmeyi, kişisel bilgilerinizi ve iletişim bilgilerinizi girmeyi unutmayınız. Başvuruların sağlık şekilde alınabilmesi adına bu durum önem arz etmektedir. Üye profili güncel olmayan ya da eksik olan adaylar, başvuru süreçlerine dahil edilemeyecektir.

İLAN BAĞLANTISI > https://goo.gl/qpSvSL (Tarayıcınızın adres satırına kopyalayıp yapıştırınız.)

UYGULAMALARI İNDİR İLANLARA ANINDA BAŞVUR !

İOS> TIKLAYINIZ

ANDROİD> TIKLAYINIZ

YORUM EKLE