4 Farklı Şehre İŞKUR Üzerinden Hasta Kayıt Kabul Memuru Alımı Yapılacak!

İŞKUR üzerinden yayımlanan hasta kayıt kabul memuru alımlarında, 4 farklı şehre personel alımı yapılacağı duyurulurken, ilanlara başvuruların da alınmaya başladığı bilgisi verildi...

4 Farklı Şehre İŞKUR Üzerinden Hasta Kayıt Kabul Memuru Alımı Yapılacak!

Hasta kayıt kabul memuru personel alımlarına başvurular alınmaya başladı. İŞKUR üzerinden ilana çıkan 4 farklı işletme, bünyesine hasta kayıt kabul memuru alımları yapıyor. Hasta kayıt kabul memuru alımları için başvurular online olarak yapılabileceği gibi, İŞKUR il ve ilçe müdürlükleri üzerinden de yapılabilecek. Başvuruda bulunmak isteyen adayların mutlaka ilan numaralarını kaydetmelerini, başvuru yapacakları şehirde görevli İŞKUR memuruna bu ilan numarasını iletmelerini öneriyoruz. İlanlar şuanda yayımlanmış, başvuruları alınır durumdadır. Bu nedenle olası mağduriyetlerin önüne geçilmesi noktasında bu uyarı önem arz etmektedir. Başvurularda adaylarda aranacak şartlar ise şöyle;

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

T.C vatandaşı olmak, sağlık problemi bulunmamak, iletişim becerisi gelişmiş olmak, takım çalışmasına yatkın olmak, askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az iki yıl süreyle tecil ettirmiş olmak, kendisine verilecek görevleri yeirne getirebilecek olmak, kendini geliştirmeye açık olmak, dış görünüşüne ve mesai saatlerine özen gösterebilecek olmak, bilgisayar kullanımını bilmek, MS-office programlarını kullanabiliyor olmak, güleryüzlü çalışma prensibini benimsemiş olmak, en az lise mezunu olmak şeklinde özetlenebilmektedir. İŞKUR üzerinden yayımlanan bu ilanlarda, farklı şehirlere ve işletmelere alım yapıldığından ek nitelikler ve koşullar aranabilmektedir. Bu noktayla alakalı bilgilere ilan bağlantılarından erişim sağlanabilmektedir.

İŞKUR HASTA KAYIT KABUL MEMURU ALIMLARINA BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Yayımlanan ilanlara ulaşmak için açık iş ilanları sayfasından meslek bölümüne hasta kayıt yazılmalı ve açılacak filtre seçenekleri arasından hasta kayıt kabul memuru pozisyonu seçilip aratılmalıdır. Böylelikle sorgulama işleminin hemen ardından ilgili ilan bağlantıları ekrana açılacaktır. Başvurular online veya bireysel olarak İŞKUR il ilçe müdürlükleri aracılığıyla yapılabilmektedir.

TÜM HASTA KAYIT KABUL MEMURU POZİSYONU İLANLARINDAN CEP TELEFONUNUZA BİLDİRİM ALMAK İSTERSENİZ İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMALARIMIZI İNDİREBİLİRSİNİZ.

iOS> TIKLAYINIZ

ANDROİD> TIKLAYINIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Çiçek
Çiçek - 3 yıl Önce

Aratmama rağmen sonuç çıkmadı.

Mina
Mina - 3 yıl Önce

Ilan numarası veiriseniz seviniriz diğer türlü çıkmıyor

Burcu tasdemir
Burcu tasdemir - 3 yıl Önce

Bende hasta ve yasli bakim hizmêtlerini okudum ama is bulamiyorum

satı
satı - 3 yıl Önce

dediğiniz gibi bir iş yok