3200 Büro Memuru Alımı Yapılacak! Kimler Başvurabilir? İşte İlan Detayları

İŞKUR üzerinden yayımlanan 3200 kişilik büro memuru alımına kimler başvurabilir, başvuru şartları nelerdir? 3200 büro memuru alımı hakkında tüm detaylar haberimizde…

3200 Büro Memuru Alımı Yapılacak! Kimler Başvurabilir? İşte İlan Detayları

Son dönemlerin en çok ilgi gören kadrolarından olan büro memuru personel kadrosuna yönelik yeni ilanlar yayımlanmaya devam ediyor. İŞKUR üzerinden hem kamuya hem de özel sektöre büro memuru ya da düz memur kadroları üzerinden personel ve memur alımları yapılabiliyor. Şuan itibariyle toplamda 3200 kişilik bir büro memuru alımından bahsetmek mümkündür. Bu ilanlara başvurular alınmaya başlamış durumdadır. Türkiye genelindeki bu alımlarla alakalı başvuru süreçlerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

BÜRO MEMURLARININ GÖREVLERİ NELER?

Büro memurları, ofis içerisinde gerekli evrakların hazırlanması, faturaların oluşturulması, evrak düzeninin sağlanması, bilgisayara veri girişlerinin yapılması, amirinden gelen görevlerin yerine getirilmesi gibi görevlerden sorumlu olmaktadırlar. Bu kişilerin bilgisayar kullanımını bilmesi, özellikle MS-Office programlarına hakim olması faydalarına olacaktır. Ayrıca ilgili pozisyonda en az B sınıfı ehliyet sahibi olan ve aktif olarak araç kullanabilen kişiler de tercih sebebi olmaktadırlar. Büro memurlarının kendilerine verilecek görevleri zamanında yerine getirebilmesi, evrakların arşiv kayıtlarının tutulması noktasında etkin rol alabilmesi, kendini geliştirmeye açık olması, iletişim becerisi gelişmiş olması, askerlik hizmetini tamamlamış olması, dış görünüşüne ve mesai saatlerine özen gösterebilecek olması, takım çalışmasına yatkın olması gibi nitelikler üzerinden uygunluk sağlamaları gerekmektedir. Bu ilanlara başvuru yapabilmek için İŞKUR açık iş ilanları sayfasını ziyaret ettikten sonra meslek ile arama bölümünden büro memuru yazıp aratınız. Karşınıza çıkan ilanlardan filtreleme yaparak yaşadığınız şehirdeki ilanlara başvurunuzu yapabilirsiniz.

TÜM İLANLARDAN ANINDA HABERDAR OLUP BİLDİRİM ALMAK İÇİN UYGULAMALARI İNDİRİN

İOS> TIKLA

ANDROİD> TIKLA

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2019, 12:26
YORUM EKLE