2700 Memur Alımına Başvurular Başladı! (597 Şoför, 1030 Büro Memuru, 1075 Güvenlik Görevlisi)

İŞKUR üzerinden yayımlanan toplamda 2700 memur alım ilanında şoför, büro memuru ve güvenlik görevlisi kadrolarında özel sektör işletmelerine personel alımları yapılacaktır.

2700 Memur Alımına Başvurular Başladı! (597 Şoför, 1030 Büro Memuru, 1075 Güvenlik Görevlisi)

ŞOFÖR, BÜRO MEMURU, GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMLARI YAPILIYOR

İŞKUR üzerinden yayımlanan toplamda 2700 kişilik memur alımında; şoför, güvenlik görevlisi ve büro memuru kadrolarına yönelik alımlar yapılmaktadır. Memur alımlarına başvuru yapmak isteyecek adaylar için taşınması gereken ortak başvuru koşulları haberimizde yer alacaktır. İlanlara başvurmadan önce mutlaka ilan bağlantısı üzerinden ek niteliklere ve diğer koşullara göz atmanız önerilmektedir. İlanlar İŞKUR açık iş ilanları sayfasında yayımda olduğundan, üye profili bulunmayan adaylar; yalnızca ilanın kadrosunu ve alım tarihini görebilirler. Alım yapılan işletme, adaylarda aranacak ek nitelikler veya diğer koşullar gibi noktalarda bilgi sahibi olabilmek için üye girişi yapılması gerekmektedir. Üye olmak için İŞKUR il ve ilçe müdürlüklerine gidip iş ve meslek danışmanlarına müracaat edebilirsiniz.

597 ŞOFÖR ALIMI

İlana ulaşmak için tıklayınız.

BÜRO MEMURU ALIMI

İlan için tıklayınız.

GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMI

İlan için tıklayınız.

ORTAK BAŞVURU ŞARTLARI

T.C vatandaşı olmak, sağlık problemi bulunmamak, kamu zararına faaliyetlerde yer almamış olmak, iletişim becerisi gelişmiş olmak, takım çalışmasına yatkın olmak, kamu haklarından mahrum bırakılmamış olmak, askerliğini yapmış olmak veya en az iki yıl süreyle tecilli olmak, kamu görevinden disiplinsizlik suçu nedeniyle uzaklaştırılmamış ya da herhangi bir yüz kızartıcı suç nedeniyle hüküm giymemiş olmak şeklinde özetlenebilmektedir. İlanlar Türkiye geneli alım yapan özel şirketlerin ilanlarından oluştuğundan, başvuru yapılan ile dikkat etmenizi önermekteyiz.

İNDİR, İLANLAR CEBİNE GELSİN!

İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMALARIMIZI İNDİREREK, TÜM İLANLARDAN ANINDA BİLDİRİM ALABİLİRSİNİZ.

İOS> TIKLAYIN

ANDROİD> TIKLAYIN

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2019, 22:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
murat kılıç
murat kılıç - 4 yıl Önce

ış arıyotum

Türkan kara
Türkan kara - 4 yıl Önce

Bu alım ne zamana kadar sürecek.işkur üzerinden ise neden işkur memuru böyle bir alım yok dedi.Benim silahlı güvenlik belgem var vede acilen işe ihtiyacım var.