1379 Büro Memuru Personel Alım İlanı Yayımlandı! Başvurular Alınıyor

İŞKUR üzerinden yayımlanan 1379 kişilik büro memuru personel alım ilanına başvurular alınmaya başladı. Adaylar İŞKUR aracılığıyla online olarak başvurularını yapabilirler.

1379 Büro Memuru Personel Alım İlanı Yayımlandı! Başvurular Alınıyor

Kamuya ve bağlı kurumlarına memur alımları devam ederken; özel sektör işletmelerinin büro memuru alımları da hız kazanmış durumda. Çok sayıda işletme bu pozisyonda personel alım ilanı yayımlamış ve başvuruları toplar durumdadır. İlanlara başvurmayı düşünecek adaylar için taşıması gereken şartlar; T.C vatandaşı olmak, sağlık problemi bulunmamak, takım çalışmasına yatkın olmak, bilgisayar kullanımını biliyor olmak, MS-Office programlarına hakim olmak, askerlik hizmetini yapmış ya da en az iki yıl süreyle tecil ettirmiş olmak, kamu haklarından mahrum bırakılmamış olmak, kendisine verilecek görevleri zamanında ve doğru şekilde yerine getirebilecek olmak, mesleki sorumluluk bilinci yüksek olmak, problem çözme odaklı çalışma anlayışını benimsemek ve güleryüzlü olmak, kendini geliştirmeye açık olmak, iletişim becerisi ve muhakeme yetenekleri gelişmiş olmak şeklinde özetlenebilmektedir. İşletmelere göre adaylarda farklı niteliklar aranabilmektedir. Bunlar ehliyet sahibi olmak ya da ön muhasebe programlarını biliyor olmak gibi örneklendirilebilir.

BAŞVURULAR VE DİĞER DETAYLAR

İlanlara ulaşmak için aşağıda yer alan bağlantıyı tarayıcınızın adres satırına kopyalayıp yapıştırınız. Açılan ekranda açık iş ilanları bölümünde olduğunuzu göreceksiniz. Burada meslek arama bölümünde (sağ üstte yer alır) büro memuru şeklinde bir kelime grubu yazınız ve açılacak sorgu ekranında büro memuru kadrosunu seçiniz. Aşağıda yer alan arama butonuna basarak, bu meslekle alakalı tüm ilanları aratabilir ve ekranınızda görebilirsiniz. Üye girişi yaparak ilanlara başvuru yapabilirsiniz. Problem yaşamamak için İŞKUR iş ve meslek danışmanları aracılığıyla başvurularınızı yapmanızı önermekteyiz.

UYGULAMALARIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

İOS> TIKLAYINIZ

ANDROİD> TIKLAYINIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kadriye oruc
Kadriye oruc - 4 yıl Önce

Başvurular nezaman basliyor