11 - 15 Şubat İŞKUR Memur Personel Alım İlanları! İşte Yayımlanan İlanlar

İŞKUR üzerinden 11-15 Şubat 2019 tarihleri arasında başvuruları alınacak olan ilanlara ve daha fazlasına haberimize göz atarak ulaşabilirsiniz...

11 - 15 Şubat İŞKUR Memur Personel Alım İlanları! İşte Yayımlanan İlanlar

Kamuya yapılan memur ve personel alımlarına, her gün olduğu gibi haftalık periyotlarda başvuru süreçleriyle birlikte yer vermeye devam ediyoruz. Bu hafta başvuruları alınan, 11 Şubat - 15 Şubat 2019 tarihleri arasında başvuru süreçleri geçirilecek olan kamu memur personel alımlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Kamuya ileri tarihlerde başvuruları alınacak olan ya da farklı tarihlerde yürütülecek memur personel alımlarına da yine sitemiz isinolsa.com üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Haberimizde yalnızca yayımlanan ilanlara yer verecek, başvurulara yönelik bilgilendirmelerin bulunduğu haberlerimize bağlantıları aktaracağız. Bu bağlantılar üzerinden, ilanlarla alakalı tüm detaylara erişim sağlayabilir, başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Yürütülen kamu personeli memur alımlarının yanı sıra, İŞKUR üzerinden başvuruları alınan diğer memur alımlarına (özel sektör) da haberimizden erişebilirsiniz.

Devlet Hava Meydanları DHMİ, 3 BİN 619 ÖZEL GÜVENLİK PERSONELİ İSTİHDAMI

Gençlik ve Spor Bakanlığı 3 Bin 243 Personel Alım İlanı Yayımlandı! Kadro Dağılımı ve Şartlar

PTT Genel Müdüründen Personel Alımı ve 2023 Hedefleri Açıklaması!

En Az İlkokul Mezunu Memur Alımları Yayımlandı! Başvurular İŞKUR' dan (Büro Memuru Personel)

Son Dakika: BİM 300 Personel Alımı Yapacak! Başvurular Başladı

ATT, Hemşire, Ambulans Şoförü Alımlarına Başvurular İŞKUR Üzerinden Yapılacak! İşte Detaylar

Annelere Aylık 2450 TL Destek! Başvurular İŞKUR' dan, İşte Detaylar

Başvurular Nasıl Yapılır?

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlara gerekli başvuru şartlarını taşıyan adayların başvuruları alınabilmektedir. Bu nedenle adayların yukarıdaki bağlantılardan gerekli bilgilendirmelere göz atması gerekmektedir. Başvurular öncesi İŞKUR üye profilinizdeki bilgilerin güncel ve eksiksiz olduğundan emin olmanız, herhangi bir mağduriyet yaşamamanız adına önem arz etmektedir. Tüm memur ve personel alımlarına ilk siz ulaşmak için isinolsa.com mobil uygulamalarımızı indirmeyi unutmayınız.

iOS> Tıklayınız

Android> Tıklayınız

Instagram' da bizi takip etmek için tıklayınız.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Salih kurt
Salih kurt - 3 yıl Önce

150 engelliyim iş ariyorum