MEB’den Öğrencilere 8 Haziran’da Tatil Müjdesi

7 Haziran’da genel seçimlerin olması nedeni ile 8 Haziran’da ilk ve Orta dereceli okulların tatil edileceği MEB Tarafından açıklandı. İşte ayrıntılar…

MEB’den Öğrencilere 8 Haziran’da Tatil Müjdesi

MEB’den Öğrencilere 8 Haziran’da Tatil Müjdesi

7 Haziran genel seçimleri ile ilgili olarak Milli Eğitim Bakanlığı’dan bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada seçimin ertesi günü olan 8 Haziran 2015 pazartesi günü ilk ve orta dereceli okulları tatil edileceği belirtildi. 8 Haziran günü sadece ilk ve orta dereceli okullarda değil, üniversitelerde de derslerin iptal edildiği gelen bilgiler arasında yer aldı.

İlk ve orta dereceli okulların seçimlerde kullanılması ve aynı zamanda da öğretmenlerin seçim görevlisi olması nedeni ile her seçim sonrası okullar tatil ediliyordu. Bu yıl da 7 Haziran pazar günü yapılacak olan 2015 Genel Seçimleri'nin ertesi günü olan 8 Haziran pazartesi günü okullar tatil olacak. Konu ile ilgili bir açıklama yapan Milli Eğitim bakanlığı "8 Haziran pazartesi günü ilk ve orta dereceli okullar tatil" ifadelerini kullandı. Öğrenciler bu sayede 3 gün tatil yapma imkanı buldu.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE