MEB Sözleşmeli Öğretmen Mülakat Tarihlerini Güncelledi!

Milli Eğitim Bakanlığından yapılan açıklamada sözleşmeli öğretmen mülakat tarihleri açıklanmıştı. MEB sözleşmeli öğretmenlik mülakatı tarihlerini güncelledi.

MEB Sözleşmeli Öğretmen Mülakat Tarihlerini Güncelledi!

Milli Eğitim Bakanlığı çok sayıda öğretmen alımında adayları sözlü mülakat sınavına tabi tutacak. MEB Mülakata sınavlarına girecek olan adaylar için 16 Mart saat 16:00 sıralarında sorgulama sayfası ile adaylara mülakat yerlerini açıklamıştı. Resmi internet sitesinden yapılan mülakat tarihlerine ilişkin sonuç açıklanmasına ilişkin dün gece tarihlerin güncellendiği adaylar tarafından belirtilmekte. Adaylara açıklanan mülakat  tarihlerinde 3 gün olarak belirtilen tarihlerin Mayıs ayına kadar uzatıldı.

MEB MÜLAKAT TARİHLERİ DEĞİŞTİ

Milli Eğitim Bakanlığı yaklaşık 20 bin sözleşmeli öğretmen alımı için 2 Mart tarihinde başvurular aldı. Yapılan başvurular sonucunda mülakat sınavına girecek adaylar için mülakat yerleri ve tarihleri açıklanmıştı. Çok sayıda adayın mülakat tarihi Mayıs ayı başına kadar yapılacağı balirteldi. Değişiklik sebebi mülakat takviminin kısa olması olarak tahmin edilmekte. Adayların MEB tarafından açıklanan sonuçlara yeniden kontrol etmelerinde fayda olacaktır.

MEB mülakat yeri ve tarihleri için tıklayın

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2018, 13:33
YORUM EKLE