MEB, 3 bin 121 Dershane Öğretmeni Alacak

Milli Eğitim bakanlığı tarafından Dershaneler ile öğrenci etüt eğitim merkezlerinde görev yapan eğitim personelinin öğretmenlik başvuruları için duyuru yayımladı. İşte ayrıntılar…

MEB, 3 bin 121 Dershane Öğretmeni Alacak
MEB, 3 bin 121 Dershane Öğretmeni Alacak
Dershaneler ile öğrenci etüt eğitim merkezlerinde görev yapan eğitim personelinin öğretmenlik başvuruları için Meb tarafından yeni bir duyuru yayımlandı. Yapılan duyuruya göre belirtilen alanlardaki öğretmen kadrolarına başvuru ve atamaya ilişkin iş ve işlemler için bir kılavuz hazırlandı ve alımların bu kılavuza göre yapılacağı belirtildi. Başvuru için adaylarda aranan özelliklere Meb’in resmi internet sitesinden ulaşmak mümkün. Başvuru şartlarının yanı sıra başvuru ve başvuruda istenilecek olan belgeler de Meb’in resmi internet sitesinde yayımlandı. Adaylar istenilen başvuru şartlarını taşımaları durumunda MEB’in istediği belgelerle birlikte başvurularını gerçekleştirebilecekler.
Tam Kılavuz İçin Buraya Tıklayınız.
Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2016, 21:37

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE